25.06.2015 15:43

Disturbed zaliczył milion. W jeden dzień!

Z nowym albumem wracają po czterech latach przerwy. Fani Disturbed chyba tęsknili, bo ich najnowsze wideo tylko w jeden dzień obejrzało ponad milion osób! Sprawdźcie szczegóły!

Disturbed zaliczył milion. W jeden dzień!
foto: kadr z wideo

Disturbed „The Vengeful One” bije rekordy popularności. Pierwszy kawałek, który promuje nowe wydawnictwo Disturbed „Immortalized” ma już grubo ponad milion odsłon!

foto: YouTube

Nowy album „Immortalized” pojawi się po czterech latach przerwy. Przypomnijmy, że w 2011 roku Disturbed zawiesił działalność. David Draiman mówił wtedy, że powodem jest kryzys muzyki rockowej. Na szczęście zespół ogłosił fanom, ze przerwa się skończyła:

"

Przez ostatni rok pisaliśmy i nagrywaliśmy w tajemnicy nowy album. Dziś podekscytowani dzielimy się nowym utworem o nazwie „The Vengeful One” i teledyskiem do niego. Pochodzi z naszej nadchodzącej płyty „Immortalized”, która ukaże się 21 sierpnia i jest już dostępna do zamówienia. Ten album jest ukoronowaniem żmudnego okresu zawieszenia naszej działalności; dajemy fanom coś co było warte naszej przerwy. Mamy nadzieję, że spełnia to tę funkcję. Dziękujemy, że z nami zostaliście przez te wszystkie lata. "

Szósty studyjny album zespołu, zatytułowany „Immortalized” ukaże się 21 sierpnia 2015 roku:

foto: materiały prasowe

Spodziewaliście się, że wideo Disturbed „The Vengeful One” w tak krótkim czasie zdobędzie aż tyle odsłon?

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Rock News Disturbed