31.03.2017 13:46

Dlaczego Foo Fighters robi sobie selfie z jednorożcami?

Spokojnie, muzycy wcale nie zdziecinniali. Akcja ze słodkimi zdjęciami związana jest z nadchodzącym letnim koncertem w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Dlaczego Foo Fighters robi sobie selfie z jednorożcami?
foto: East News

Całe szczęście przerwa po intensywnym koncertowaniu nie trwała długo i Foo Fighters ma mocno napięty grafik na najbliższe miesiące, m.in. zagra podczas Open’er Festival 2017 dokładnie 29 czerwca 2017. Natomiast w sierpniu 2017 formacja zawita do Japonii, gdzie wystąpi w ramach Summer Sonic Festival obok m.in. Liama Gallaghera czy Royal Blood.

Z tej okazji zespół zorganizował akcję #FootoBooth. Fani mogą umieścić swoje zdjęcie na tle kolorowych jednorożców, Pokemonów, uśmiechniętego sushi (to nie żart) i innych słodkich naklejek, które są bardzo popularne w Japonii. Swoją fotografię możecie przerobić na tej stronie.

Zobaczcie, jak w takiej „wesołej” wersji prezentuje się skład Foo Fighters:

Sporo koncertów na trasie nie przeszkadza Foo Fighters, żeby tworzyć nowy materiał na następcę płyty „Sonic Highways” z 2014. Rok później w ramach Record Store Day pojawiła się EP-ka Songs from the Laundry Room”. W 2015 roku Foo Fighters zaprezentował również minialbum „Saint Cecilia”. Natomiast podczas koncertu niespodzianki we Frome w hrabstwie Somerset w Anglii w 2017 roku kapela zagrała 2 nowe utwory, które prawdopodobnie znajdą się na nadchodzącym albumie.

W międzyczasie artyści zaangażowali się również w inne projekty - Dave Grohl pojawił się na EP-ce Nine Inch Nails zatytułowanej „Not the Actual Events”. Natomiast Taylor Hawkins wydał solowy album zatytułowany „Kota”. Chris Shiflett również nagrał solową płytę w stylu country pod tytułem „West Coast Town”.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Foo Fighters Galeria