20.08.2015 13:56

Dlaczego kochamy festiwale?

Na to pytanie odpowie film dokumentalny wyjaśniający miłość słuchaczy do festiwali muzycznych. Obraz opiera się na spostrzeżeniach siedmiu osób...

Dlaczego kochamy festiwale?
foto: kadr z wideo

Dokument nazwany po prostu „FESTIVAL” bada różne doświadczenia wybranych słuchaczy oraz kulturę festiwalową ogółem. Celem całości jest „szczere i szczegółowe spojrzenie na to, dlaczego nasze pokolenie lubuje się w uczęszczaniu na masowe imprezy – co nam to daje i z jakiego powodu jest takie ważne”.

Zobaczcie zapowiedź obrazu!

Dyrektor i reżyser produkcji, Michael Raspatello, opowiedział dokładnie o czym ma opowiadać produkcja...

"

To nie jest film koncertowy czy też spojrzenie na któryś z festiwali zza kulis. Obraz nie oczernia i nie gloryfikuje całego przemysłu festiwalowego. To zbiór opowiadań pojedynczych postaci, migawka tego, co dzieje się kiedy 100 tysięcy osób zbiera się w jednym miejscu w trakcie festiwalowego weekendu. "

Kim są ludzie, których przepytano w filmie? To siedmioosobowa wielbicieli festiwalowych przygód (mężczyzn i kobiet) w wieku od 22 do 40 lat.

x7fqzpq4z5qbo48xtkwk

Aby produkcja mogła ujrzeć światło dzienne w formie jakiej życzyliby sobie twórcy, potrzebne są fundusze. Działalność można wesprzeć finansowo na tej stronie internetowej. Oprócz satysfakcji możecie za to między innymi otrzymać plakaty, koszulki, a Wasze nazwiska mogą znaleźć się na napisach końcowych.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, premiera filmu odbędzie się jesienią 2015 roku.

Czekacie na film „FESTIVAL”?

Magda Słomka
Tagi: Duperele