19.10.2018 17:22

Dlaczego nazwę zespołu Kombii pisze się przez dwa „i”? Klocuch rozwikłał tę zagadkę!

Klocuch postanowił wziąć na warsztat zespół Kombii. Nie tylko w charakterystyczny sposób przedstawił historię grupy, ale również wyjaśnił tajemnicę jej nazwy.

Dlaczego nazwę zespołu Kombii pisze się przez dwa „i”? Klocuch rozwikłał tę zagadkę!
foto: Klocuch/YouTube

Na początku października 2018 roku odbyła się wystawa prac Klocucha zatytułowana „Moje jest wygranko”. W życiu tajemniczego youtubera niewiele się jednak zmieniło i nadal nagrywa swoje filmy w charakterystycznym klocuchowym stylu. Jakiś czas temu na kanale twórcy zaczęły pojawiać się materiały poświęcone znanym osobom. Do Michała Wiśniewskiego i Mariusza Pudzianowskiego dołączył ostatnio Grzegorz Skawiński, zwany przez Klocucha „Łysym z Kombi”. Jakie ciekawostki na temat zespołu Kombii youtuber zdradził w swoim materiale wideo?

Kombii według Klocucha

Oczywiście osoby, które nie znają historii zespołu, nie powinny czerpać informacji z nowego filmu Klocucha. Według internetowego twórcy zespół składa się z „Łysego z Kombi i jakichś tam ludzi, co grają na jakichś tam instrumentach”. Poza tym Klocuch analizuje metamorfozę Skawińskiego na przestrzeni lat (myląc go w pewnym momencie ze Sławomirem Łosowskim), a także zdradza dwa sekrety z jego (zapewne słodkiego i miłego) życia - czy muzyk ma oczy i dlaczego nazwę jego zespołu piszę się przed dwa „i”.

Klocuch postanowił podejść tematu obiektywnie i zamiast samych zachwytów nad twórczością Skawińskiego i jego kolegów z zespołu są również słowa krytyki, dotyczące utworu „Słodkiego miłego życia”. Przy okazji prezentuje swój talent wokalny. Każdy fan youtubera doskonale wie, że Klocuch jest fanem twórczości Skawińskiego, ponieważ w jego filmach często pojawiają się piosenki tego zespołu.

Ostatnimi czasy Klocuch odszedł od tematów, którymi zajmował się od na początku swojej internetowej kariery, czyli grami wideo. Skupił się na innych dziedzinach, między innymi showbiznesie. Postanowił też pokazać swoje umiejętności wokalne w kilku autorskich utworach oraz coverując hity polskiej muzyki rozrywkowej. Kim w następnej kolejności zajmie się Klocuch? Przekonamy się za jakiś czas.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Duperele Klocuch