Dlaczego ślub z metalowcem to dobry pomysł?

Joanna Chojnacka
15.02.2019 13:43
Dlaczego ślub z metalowcem to dobry pomysł? Fot. Instagram/memes.of.metal

Dziennikarz zagranicznego portalu internetowego podzielił się z czytelnikami listą zalet poślubienia prawdziwego fana metalu. Wymienił nie tylko gust muzyczny.

Na portalu "Kerrang!" z okazji Walentynek, pojawił się artykuł o tym, dlaczego warto poślubić metalowca. Chris Krovatin podzielił się swoją romantyczną historią, w której podkreślił, że jego obecna żona, Azara podziela jego muzyczne zainteresowania i jest to najlepsza rzecz jaka spotkała go w życiu. Dzięki temu, że ożenił się z metalówką, mógł dwa razy podczas miodowego miesiąca zaliczyć koncert Obituary oraz zjeść śniadanie w łóżku przy akompaniamencie Warbringer. Kiedy popijał pina coladę w wannie z gorącą wodą, w tle leciało Enisferum, a wszystko to u boku ukochanej kobiety.

Przeczytaj także

Dlaczego ślub z metalowcem to dobry pomysł?

Poza oczywistym argumentem, czyli zgodnym z naszym gustem soundtrackiem do życiowej drogi, Krovatin wymienił również inne powody, dla których życie z metalem to bardzo dobry pomysł. 

Twój ślub będzie o wiele fajniejszy niż innych

Wesela kojarzą się z patosem, górnolotnymi przemowami, słabą muzyką, kiczem i dziwnymi tradycjami. Jednak jeśli zorganizuje je metalowiec, będzie zupełnie inaczej. Fani metalu mogą zdecydować się na zupełnie inne ozdoby, stroje, a nawet muzykę niż te, które zwykle spotykamy na salach weselnych. Kto by nie chciał zobaczyć swojej babci tańczącej w rytm Death Angel?

Metalowcy poświęcają się bez reszty temu, co kochają

Nikt nie zaczyna słuchać metalu, bo to coś fajnego i modnego. Metalowcy są uzależnieni i opętani przez sztukę, którą wprost uwielbiają. Chodzą na koncerty, kupują koszulki i wspierają ulubione kapele z miłości do muzyki. Jeśli metalowiec znajdzie w Tobie bratnią duszę, podzieli się z Tobą swoimi emocjami, a także obdarzy nimi również Ciebie.

Metal zawsze stanie po Twojej stronie

Lojalność dla metalowca to podstawa. Czasem w życiu każdego przychodzi moment, w którym podejmuje niezrozumiałe dla otoczenia decyzje, odcina się od przyjaciół czy zmienia pracę bez znaczącego powodu. Metal wesprze każdą, nawet na pozór najbardziej bezsensowną decyzję i będzie starał się ją zrozumieć. Wszystko przez to, że całe życie sam słyszał, że to co kocha najbardziej jest głupie i powinien zmienić zainteresowania. 

Rzadko są marudni i rozpieszczeni

Do metalu zwykle przyprowadzają ludzi nieciekawe przeżycia. Reprezentanci tej subkultury zwykle doświadczyli na własnej skórze, że życie to nie jest bajka i nie zawsze dostaną to, czego chcą. Dlatego gdy w związku pojawią się problemy, będzie trzeba wybrać się na obiad z rodzicami lub przebywać wśród niezbyt lubianych znajomych - metalowcy pomogą Ci to przetrwać, zamiast dodawać problemów.

Zobacz: >>10 rockowych i metalowych utworów na Antywalentynki<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.