08.05.2018 14:56

Dog Metal, czyli metalowy utwór w wykonaniu zwariowanych psów

Metal kochają również czworonogi. Taki zwierzak to prawdziwy skarb - możesz z nim razem słuchać metalu od rana do wieczora.

Dog Metal
foto: kadr z wideo

Myśleliście, że najbardziej metalowymi zwierzętami są koty? Wprawdzie sporo pomalowanych metalowców przypomina z wyglądu koty, co więcej zwierzaki lubią metalowy podkład, ale psy wcale nie są gorsze.

Pamiętacie mrocznego psa, który wariował przy death metalu? Takich stworzeń jest więcej! Co więcej - nawet nagrywają własne utwory. Dog Metal naprawdę istnieje i zapewne niejeden fan metalu będzie oczarowany taką muzyką.

Metal w wykonaniu psów

„Snuggle Trap” to najnowszy utwór The Bubbas. Małe niepozorne pieski mają w sobie diabła i lubią wyżyć się na gitarach oraz perkusji. Tak objawia się prawdziwa mania, gdy kochasz metal całym swoim serduchem - szalejesz przy metalowym podkładzie i nic innego w tym momencie się nie liczy.

Co za ekspresja! Co za kompozycja! Mieć takiego zwierzaka to prawdziwe szczęście dla metalowej duszy.

Zwierzęce covery rockowych i metalowych hitów

Jeżeli mało Wam zwariowanych czworonogów, to polecamy również zwierzęce covery m.in. „I-E-A-I-A-I-O” System of a Down, „We Will Rock You” Queen czy „Bring Me to Life” Evanescence. Warczące psy, czy opętane przez szatana koty - to wszystko znajdziecie w nagraniach stworzonych przez YouTubera z kanału Insane Cherry.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele