Dom, w którym Chester Bennington popełnił samobójstwo dostepny do wynajęcia

Aleksandra Degórska
24.01.2018 15:37
Dom, w którym Chester Bennington popełnił samobójstwo dostepny do wynajęcia Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zobaczcie, jak prezentuje się ta ogromna i luksusowa rezydencja, która kiedyś należała do wokalisty Linkin Park.

Ta sytuacja brzmi absurdalnie, ale najwidoczniej bliscy muzyka liczą na to, że ktoś jednak zdecyduje się na wynajem. 20 lipca 2017 Chester Bennington popełnił samobójstwo w rezydencji Palos Verdes Estates w hrabstwie Los Angeles. Wdowa po muzyku postanowiła się przeprowadzić i dom dać pod wynajem. Zatem jeżeli chcielibyście mieszkać w rezydencji, gdzie Bennington odebrał sobie życie musicie miesięcznie przeznaczać na czynsz 8 800 dolarów.

W domu znajdziecie 5 sypialni, 4 łazienki, co więcej jest to ciekawa lokalizacja ze względu na otaczające klify, jak również jest to bardzo bezpieczna okolica.

Dlatego zapewne niejeden mieszkaniec tego rejonu był zdziwiony, gdy pod dom Benningtona przychodzą ciągle fani Linkin Park, którzy zostawiają kwiaty czy listy pod bramą rezydencji.

Wdowa po wokaliście poprosiła zatem fanów, żeby nie robili niepotrzebnego zamieszania i przynosili wszelkie pamiątki nie pod dom, a do wytwórni Linkin Park - Warner Brothers. Podobnie sytuacja wygląda przy grobie Chrisa Cornella. Wdowa po wokaliście otrzymała list od zarządcy cmentarza, w której wyjaśniono jej, by odwiedzający nie filmowali na terenie cmentarza.

Chester Bennington - przyczyna śmierci

Według TMZ, wokalista miał alkohol we krwi w momencie śmierci. Natomiast według USA Today w badaniu próbki moczu, w którym narkotyki pozostają dosyć długo, nie znaleziono żadnych śladów ecstasy, zatem Chester nie był pod wpływem narkotyków w chwili śmierci. W jego kredensie natomiast znaleziono butelkę Zolpidemu, który przypisuje się na bezsenność.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.