Dom, w którym zmarł George Michael został sprzedany za 3,4 miliona funtów
Kamil Kacperski
13.08.2019 13:49
Dom, w którym zmarł George Michael został sprzedany za 3,4 miliona funtów Fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Rodzina George'a Michaela sprzedała dom zmarłego wokalisty w Oxfordshire. Artysta zmarł na terenie posesji w 2016 roku. Posiadłość była warta ponad 3 miliony funtów.

Jak podaje gazeta "The Mirror", w dokumentach Land Registry oficjalnie potwierdzono sprzedaż posiadłości w Goring nad Tamizą za 3,4 miliony funtów. Nowymi właścicielami domu George'a Michaela jest lokalna para, która rzekomo wprowadziła się na posesję w ciągu pierwszych dwóch tygodni sierpnia 2019 roku.

Sprzedano dom, w którym zmarł George Michael

Informację potwierdziła rodzina i prawnicy George'a Michaela, którzy jeszcze w tym roku prosili fanów, aby przestali odwiedzać posesję i uszanowali właścicieli domu. Prawnik John Reid odniósł się do całej sprawy w rozmowie z "The Mirror" i poprosił o poszanowanie dla prywatności nowych właścicieli:

To było miejsce, które Michael kochał - zwłaszcza, że mógł się cieszyć w niej sporą prywatnością.

Dlatego chcielibyśmy poprosić fanów i wielbicieli, żeby pozwolili cieszyć się taką samą prywatnościom nowym właścicielom. Tak, by oni również mogli poczuć się w tym miejscu jak George Michael.

Przeczytaj także

W 2018 roku ojciec wokalisty Jack Panos, jego siostry Mel i Yioda oraz przyjaciel David Austin poprosili fanów, aby ci pomogli w doprowadzeniu posesji do jej "zwykłego stanu" w oficjalnym oświadczeniu:

Nie możemy oczekiwać, by nasi sąsiedzi z Highgate i Goringu traktowali to jako codzienność. Dlatego prosimy, abyście zaprzestali składać hołdy przed domem i z góry dziękujemy za ograniczenie tych działań. 

Brytyjski artysta zmarł 25 grudnia 2016 w swoim domu w Oxfordshire w Wielkiej Brytanii. Przyczyną śmierci George'a Michaela była niewydolność serca.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.