03.10.2019 11:01

Donald Trump udostępnił mema z grupą Nickelback

Prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump wykorzystał fragment teledysku Nickelback i udostępnił na swoim Twitterze mema z popularnym zespołem.

Nickelback
foto: kadr z wideo

W przyszłorocznych wyborach prezydenckich w USA, Donald Trump będzie walczył o reelekcję. Według specjalistów największe szansę na walkę z obecnym prezydentem w głosowaniu ma Joe Biden z Partii Demokratycznej. Trump najwyraźniej chce jak najlepiej przygotować się do rywalizacji. Polityk zlecił prezydentowi Ukrainy śledztwo w sprawie syna Bidena, które zostało wcześniej wstrzymane. 

Donald Trump udostępnił mema z grupą Nickelback

Hunter Biden, syn Joe'a mimo braku doświadczenia w sektorze energetycznym oraz bez znajomości sytuacji panującej na Ukrainie został członkiem zarządu firmy Burisma Holding w 2014 roku, gdzie otrzymywał ogromne wynagrodzenie. Jak donoszą amerykańskie media, jego pensja mogła nawet 50 tysięcy dolarów miesięcznie. Tuż przed ogłoszeniem Joe'a Bidena, że będzie kandydował w wyborach prezydenckich, jego syn przestał pełnić dochodową funkcję.

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Ozzy i Sharon nienawidzą Trumpa, bo ten bezprawnie używa muzyki Osbourne'a

Donald Trump chcąc podkreślić rzekomo szemrane działania rywala, udostępnił na Twitterze post, który szybko rozpowszechniły serwisy informacyjne. Polityk opublikował zdjęcie Bidena i jego syna grających z ukraińskim dyrektorem w golfa. Fotografia została nałożona na kadr z klipu "Photograph" Nickelback. Ze względu na naruszenie praw autorski, wpis zniknął z profilu prezydenta.

Utwór "Photograph" pochodzi z albumu "All the Right Reasons" z 2005 roku. Słowa piosenki odnoszą się do okresu dojrzewania Chada Kroegera, który napisał tekst do ballady. Początkowo grupa planowała umieścić numer na płycie w wersji akustycznej. Ostatecznie w refrenach dograno partie gitar elektrycznych.

Zobacz też: Przemówienie Grety Thunberg przerobiono na death metal. Dziewczyna skomentowała wideo

Tagi: Rock News Nickelback