29.09.2020 11:37

Dr. Martens pokazał buty z okładkami płyt Black Sabbath. Wszystko z okazji 50-lecia kultowych albumów

Black Sabbath oraz Dr. Martens połączyli siły i zaprezentowali buty z okładkami słynnych płyt Brytyjczyków.

Black Sabbath
foto: Photoshot/REPORTER/East News

W 1970 roku Black Sabbath wydał debiutancki krążek "Black Sabbath" oraz "Paranoid". Z okazji okrągłej rocznicy ukazania się tych ważnych w historii metalu albumów, brytyjski zespół postanowił połączyć siły z marką Dr. Martens, by wspólnie stworzyć buty, które zainteresują każdego fana zespołu.

Black Sabbath i Dr. Martens pokazali buty z okładkami płyt "Black Sabbath" i "Paranoid"

Jest to pierwsza współpraca firmy Dr. Martens z Black Sabbath. Limitowana kolekcja pojawi się 1 października 2020 i na butach postanowiono umieścić grafiki okładek 2 płyt grupy, za które odpowiada Keith "Keef" Macmillan. Zobaczcie, jak prezentują się Martensy dla fanów Black Sabbath:

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Ozzy Osbourne wyda reedycję "Blizzard of Ozz" z okazji 40-lecia płyty. Na albumie pojawią się niepublikowane wcześniej materiały

Chciałbyś buty Dr. Martens z okładką płyty Black Sabbath?

Black Sabbath postanowił zakończyć swoją działalność i rozpoczął trasę The End Tour w styczniu 2016 roku, a zakończył 4 lutego 2017 w rodzinnym Birmingham. Zespół zagrał w ramach tournee aż 81 koncertów, które przyniosły mu zysk w wysokości 84,4 miliona dolarów. Czy jeszcze kiedykolwiek zobaczymy muzyków razem na scenie? Ozzy uważa, że ten etap został już zamknięty.

Zobacz także: Ozzy Osbourne myśli o emeryturze? Jego syn wyznał, kiedy wokalista przestanie występować

Tagi: Rock News Black Sabbath