21.08.2019 14:45

Dragonforce gra na automatach do gier podczas koncertów [WIDEO]

Muzycy Dragonforce postanowili urozmaicić swoje koncerty. Na scenie podczas występów grupy pojawiają się konsole Giant Arcade Games. 

Dragonforce
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Niekończąca się lista dostępnych wykonawców i koncertów, w których możemy uczestniczyć sprawia, że słuchacze są coraz bardziej wybredni. Często nie wystarcza już przyciągać fanów samą muzyką. Od artystów wymaga się niezapomnianego show i dużych wrażeń. Dlatego muzycy prześcigają się w wymyślaniu kolejnych elementów występów, które mogą zachęcić nowych odbiorców.

Dragonforce wozi na koncerty automaty do gier

Swoją produkcję koncertową postanowiła urozmaicić także powermetalowa grupa Dragonforce. Podczas najnowszej trasy po Europie, muzycy wożą ze sobą... automaty do gier.

Gitarzysta Dragonforce umył gitarę pod prysznicem
Gitarzysta Dragonforce umył gitarę pod prysznicem
Przeczytaj także Gitarzysta Dragonforce umył gitarę pod prysznicem [WIDEO]

Gitarzyści zespołu podczas koncertów wskakują na wielkie konsole Giant Arcade Games i tam grają swoje solówki. Fragment występu z konsolami z Hamburga trafił na YouTube. Występ był ostatnim z basistą Fredericiem Leclercqem na pokładzie.

Grupa zdaje sobie sprawę, że swoim zabiegiem ryzykuje złośliwe komentarze ze strony słuchaczy. Jednak muzycy wykazali się dużym dystansem do siebie, chociażby wstawiając jeden z ostatnich wpisów na Twittera, na którym widzimy menadżera koncertowego zespołu. Mężczyzna z niezadowoloną miną ciągnie za sobą ogromną konsolę.

"

Bądź menadżerem koncertowym Dragonforce mówili, będzie fajnie, mówili. "

Zobacz też: Utwór DragonForce przekroczył 100 milionów wyświetleń na YouTubie 

Tagi: Rock News