Drogie bilety na koncert Madonny? Mina Kurta Cobaina mówi wszystko [WIDEO]

06.07.2020 15:01
Drogie bilety na koncert Madonny? Mina Kurta Cobaina mówi wszystko [WIDEO] Fot. kadr z wideo Nirvany

Zobaczcie fragment wywiadu z Nirvaną z 1993 roku.

Ceny biletów na koncerty to nadal dosyć kontrowersyjny temat. W tej materii nie zmieniło się nic na przestrzeni lat - im większa gwiazda, tym ceny wejściówek droższe. Po latach w sieci pojawił się fragment wywiadu z Nirvaną w 1993 roku. Podczas rozmowy poruszono temat cen biletów - mina Kurta Cobaina jest bezcenna.

Drogie bilety na koncert Madonny? Mina Kurta Cobaina mówi wszystko [WIDEO]

W wywiadzie z MTV zapytano Nirvanę o ich stanowisko w kwestii biletów. Co sądzą o wejściówkach za 50-70 dolarów? Wokaliście aż opadła szczęka ze zdziwienia. Okazało się, że właśnie tyle kosztują bilety do Madonny, która słynie z wielkich produkcji muzycznych. Nirvana na początku lat 90. brała za koncerty około 20 dolarów i bała się podwyższyć ceny, by nie urazić fanów. Posłuchajcie tego wywiadu:

Przeczytaj także

Nirvana nadal cieszy się sporą popularnością. Świadczy o tym chociażby ilość licytacji z pamiątkami po kapeli. Podczas aukcji Music Icons w Los Angeles pod młotek poszła gitara Martin D-18E z 1959 roku, na której Kurt Cobain zagrał koncert MTV Unplugged w 1993 roku. Instrument sprzedano za rekordową sumę 6 milionów dolarów.

Zobacz także: Gitara Kurta Cobaina z koncertu MTV Unplugged sprzedana za grube miliony. Instrument pobił kilka rekordów

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.