„Duality” Slipknota w akustycznej wersji
Aleksandra Degórska
24.04.2017 12:24
„Duality” Slipknota w akustycznej wersji Fot. kadr z wideo

Leo Morachioli kolejny raz zadziwił swoich fanów tworząc zwariowany cover z zamaskowanymi muzykami w roli głównej.

„Duality” z krążka „Vol. 3: (The Subliminal Verses)” to jeden z najbardziej rozpoznawalnych kawałków kapeli, zatem fakt, że kolejny raz mamy do czynienia z coverem właśnie tego numeru chyba nikogo nie zdziwi. Pisaliśmy już o utworze w wykonaniu niegrzecznych dzieciaków, jak również nie zabrakło też zwierzęcego coveru.

Zapewne przeglądając zakamarki internetu odnajdziemy więcej ciekawych wykonań, w końcu każdy szanujący siebie YouTuber chce pochwalić się swoją interpretacją znanych przebojów. Również Leo Moracchioli postanowił założyć maskę i poudawać Slipknota.

Jednak Leo nie byłby sobą, gdyby czegoś nie zmienił w utworze. Często przerabia on popowe utwory na metalowe, teraz natomiast postanowił metalowy kawałek wykonać akustycznie. Mamy więc klaunów grających na puzonie, dziecięcej perkusji czy akustycznej gitarze - czy w takiej wersji Slipknot nadal brzmi mocno?

YouTuber jak zawsze podszedł do tematu z przymrużeniem oka i wywołał uśmiech na twarzy. Leo dosłownie zasypuje nas kolejnymi coverami - ostatnio stworzył metalową wersję „Johnny B. Goode” Chucka Berry'ego, jak również przerobił „Like a Prayer” Madonny na naprawdę mocny kawałek.

Warto również wspomnieć o takich coverach, jak „This Love” Maroon 5, „Sexy and I Know It” LMFAO, „Stayin' Alive” Bee Gees cz „Chandelier” Sii, które YouTuber zamienił na metalowe utwory. Takimi coverami nie pogardzi żaden fan ostrzejszych klimatów.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.