05.01.2015 15:49

Duff McKagan radzi, jak być mężczyzną

Były gitarzysta Guns N' Roses i Velvet Revolver już wkrótce wyda drugą książkę. Tym razem zdradzi, co zrobić, by dorosnąć.

Duff McKagan radzi, jak być mężczyzną
foto: Toglenn, CC BY-SA 3.0

Duff McKagan zasmakował w pisaniu. Od pięciu lat publikuje felietony w kolumnie „How to Be a Man” gazety „Seattle Weekly”. W końcu postanowił wybrać najlepsze i podzielić się swoimi refleksjami o świecie z szerszym gronem. Porady wyda 12 maja 2015 roku pod rozszerzonym tytułem „Jak być mężczyzną (i inne złudzenia)”.

"

To mój przewodnik po rzeczach, których nauczyłem się w życiu – o byciu tatą, o byciu mężem, graniu w rockowej kapeli. To taki przewodnik pół żartem, pół serio. Jest tam wszystko, różne historie. Mam nadzieję, że będzie to zabawna książka. "

Czy tylko humor będzie różnić „How To Be A Man (And Other Illusions)” od wydanej niecałe trzy lata temu autobiografii „It's So Easy (And Other Lies)”? Autor, podobnie jak tam, przytoczy barwne wydarzenia z czasów Guns N' Roses oraz Velvet Revolver i opowie swoją historię wychodzenia z alkoholowego nałogu. Każdy mężczyzna z pewnością znajdzie jakąś radę dla siebie…

duff-mckagan-howtobeaman

Nie łudźcie się jednak, że po lekturze uda się Wam szybko zrealizować dwa wielkie amerykańskie sny, które są udziałem gitarzysty. Duff McKagan nie tylko został gwiazdą rocka, lecz także poślubił supermodelkę. W jego przypadku marzenia też chodzą parami.

Urszula Drabińska
Tagi: Rock News Duff McKagan