Duffy przerwała milczenie po 10 latach: Zostałam zgwałcona i odurzona
26.02.2020 12:00
Duffy przerwała milczenie po 10 latach: Zostałam zgwałcona i odurzona Fot. NBC/Courtesy Everett Collection/East News

Brytyjska wokalistka postanowiła wyjaśnić, dlaczego przez 10 lat było o niej cicho. Nikt nie spodziewał się, że historia Duffy będzie tak przerażająca. 

W 2008 roku brytyjska piosenkarka Duffy opublikowała singiel "Mercy", który stał się wielkim radiowym hitem. W sumie wokalistka wydała 2 albumy - "Rockferry" w 2008 oraz "Endlessly" w 2010 roku. Niestety od tamtego czasu było cicho o artystce. W sumie fani musieli zaczekać aż 10 lat, by się dowiedzieć, dlaczego wokalistka wycofała się z show-biznesu. Okazuje się, że Duffy przeżyła prawdziwą tragedię.

Duffy została zgwałcona i odurzona. Od 10 lat nie wydała nowej płyty

Artystka umieściła długi wpis na swoim Instagramie, w którym wyjasniła, dlaczego przez ostatnie 10 lat było o niej cicho. Kobieta wyznała, że wielokrotnie zastanawiała się o upublicznieniu swojej historii, ale dopiero teraz nadszedł odpowiedni moment, by opowiedzieć swoją historię:

Wielu z was zastanawiało się, dlaczego zniknęłam. W ubiegłe lato skontaktował się ze mną dziennikarz, któremu wszystko opowiedziałam. Był bardzo uprzejmy i to było niesamowite, że mogłam w końcu zacząć mówić. Prawda jest taka - uwierzcie mi, jestem teraz bezpieczna - zostałam zgwałcona, odurzona i byłam kilka dni przetrzymywana. Przetrwałam, leczenie zajęło sporo czasu. 

Piosenkarka wyznała, że długo pracowała nad tym, by w jej sercu znowu zaświeciło słońce i ten moment w końcu nastał:

Dlaczego nie użyłam głosu, by wyrazić swój ból? Nie chciałam światu pokazywać smutku w moich oczach. Zadałam sobie pytanie: "Jak mam śpiewać od serca, które jest złamane?"

Stan Duffy jest teraz o wiele lepszy i piosenkarka postanowiła, że przez następne tygodnie opublikuje swój wywiad. Podziękowała fanom za wsparcie i zachęciła ich do zadawania pytań. Jednocześnie poprosiła o wyrozumiałość i o to, by nie mieszać w całą sytuację jej rodziny.

Przeczytajcie cały post piosenkarki:

Miejmy nadzieję, że Duffy będzie w stanie wrócić do normalnego życia i nagrać nowy materiał, bo fani mocno stęsknili się za jej nietuzinkowym głosem!

Zobacz także: Kobiety związane z australijskim przemysłem muzycznym sprzeciwiają się molestowaniu. Napisały specjalny list 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.