03.08.2018 11:08

Dyskografia AC/DC zagrana w 5 minut

Czy 5 minut wystarczy, żeby pokazać twórczość AC/DC w pełnej krasie?

Dyskografia AC/DC w 5 minut
foto: kadr z wideo

AC/DC chyba nikomu nie trzeba przedstawiać - a jeśli jednak ktoś pominął coś w tej kwestii, to czas na szybką powtórkę z historii muzyki. Zespół ma na swoim koncie 16. studyjnych albumów oraz mnóstwo koncertów i jeszcze więcej sprzedanych płyt oraz singli.

Pewni muzycy postanowili skupić się na dyskografii AC/DC i przedstawić w ponad 5 minut wszystkie utwory kapeli. Oczywiście zostały wykonane tylko krótkie fragmenty numerów, ale jeśli ktoś chce szybko poznać twórczość kapeli, albo nadrobić zaległości, to takie wideo na pewno w tym pomoże. Gitarzysta Lindsay McDougall oraz bębniarz Kye Smith zagrali w błyskawicznym tempie materiał od „Can I Sit Next to You Girl” z 1975 do „Rock or Bust” z 2014 roku. Teraz już żaden utwór AC/DC Wam nie umknie!

Dyskografia AC/DC zagrana w 5 minut

W 2016 roku Brian Johnson z powodu problemów zdrowotnych był zmuszony do zrezygnowania z koncertów AC/DC. Jego miejsce zajął Axl Rose, frontman Guns N’ Roses, ale taka zmiana w kapeli nie wszystkim fanom się spodobała. Tymczasem biograf AC/DC twierdzi, że zespół nagra płytę z Axlem Rosem. Czas pokaże jak rozwinie się sytuacja.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele AcDc