Dzieci członków Slipknota założyły zespół i ogłosiły wspólny koncert

06.03.2020 16:43
Dzieci członków Slipknota założyły zespół i ogłosiły wspólny koncert Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Vended stworzona przez synów członków Slipknota już wkrótce po raz pierwszy zagra koncert jako headliner. Muzycy wystąpią już 8 marca.

Vended to zespół założony przez synów znanych z działalności w Slipknocie ojców. Na czele kapeli stoi frontman, syn Coreya - Griffin Taylor. W rolę perkusisty kapeli wciela się Simon Crahan - potomek Shawna Clowna Crahana, który w Slipknocie również zasiada za garami. Młodzi muzycy grają ze sobą już od kilku lat, a nawet dzięki pomocy ojców udało im się już stworzyć własne piosenki.

Dzieci członków Slipknota założyły zespół i zagrają koncert

Zespół Vanded już wkrótce zadebiutuje jako headliner koncertu w Vaudeville Mews w Des Moines. Podczas występu, który zaplanowano na 8 marca 2020 roku będzie towarzyszyć im grupa Awakening Force i Faultmine.

Młody Taylor ma już na koncie występy na większych scenach. Kilka razy towarzyszył ojcu podczas występów jego kapeli Stone Sour w 2017 i 2018 roku. Co ciekawe, zdjęcia promujące koncert zrobiła muzykom siostra Simona Crahana - Alexandria.

Przeczytaj także

Slipknot zagra koncert w Polsce w 2020 roku

Grupa Slipknot najwyraźniej lubi grać w Polsce. Muzycy w czerwcu 2019 roku zagrali jako headliner Mystic Festivalu, zaledwie kilka miesięcy później wystąpili wraz z Behemothem w łódzkiej Atlas Arenie. Tym razem powrócą do naszego kraju w towarzystwie ukraińskiej formacji Jinjer. Kapele wystąpią 3 sierpnia 2020 roku w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu.

Zobacz też: Złodzieje telefonów z koncertu Slipknot aresztowani 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.