Dzieci mogą zasnąć na metalowym festiwalu? Producent szyb pokazał, że to możliwe

Aleksandra Degórska
17.08.2018 10:42
Dzieci mogą zasnąć na metalowym festiwalu? Producent szyb pokazał, że to możliwe Fot. kadr z wideo

Metalowy koncert i sen? Jest to możliwe, zresztą przekonajcie się na własne oczy!

W dzisiejszych czasach, gdy towaru na półkach nie brakuje, producenci muszą dwoić się i troić, żeby trafić do klienta i być szybszym od konkurencji. Bez reklamy trudno się obejść, a im ciekawsza, tym lepiej. Reklamy bombardują wszystkich z każdej strony i żeby ktoś w ogóle zwrócił na naszą uwagę, trzeba nieźle się namęczyć.

Kanadyjska firma Fenplast produkująca szyby dźwiękoszczelne postanowiła stworzyć reklamę, która ma przekonać o najwyżej jakości produktów dosłownie każdego. Wybrano zatem miejsce, gdzie jest naprawdę głośno, czyli… festiwal metalowy. Każdy po szaleństwie na koncertach wieczorem słyszy szum w uszach, często nie pomagają nawet zatyczki.

Małe dzieci śpią na metalowym festiwalu

Co dopiero, gdy w takim miejscu pojawią się małe dzieci, które są szczególnie wrażliwe na hałas. Firma Fenplast stworzyła zatem specjalne szklane pomieszczenie na terenie festiwalu metalowego, w którym znalazły się śpiące noworodki. Czy któreś dziecko miało problem ze snem?

Okazało się, że dzieciaki słodko sobie spały. Zapewne niejeden z nas chciałby posiadać takie szyby, żeby odgrodzić się od głośnych sąsiadów.

Prawda jest jednak taka, że dzieci uwielbiają rockowe i metalowe brzmienia. Już od najmłodszych lat uprawiają headbanging, a gdy są starsze same łapią za instrumenty i grają covery swoich ulubionych twórców, np. Judas Priest. Miłość do metalu zaczyna się już w dzieciństwie!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.