Dzieci w trzeźwym coverze Tool

Magda Słomka
26.06.2015 09:48
Dzieci w trzeźwym coverze Tool Fot. kadr z wideo

Tak, już nawet twórczość tego zespołu nie pozostaje obojętna małym zdolniachom. Posłuchajcie, jak brzmi utwór wykonany przez utalentowane amerykańskie dzieci.

Jak na złość... Im bardziej ma się dość oglądania i słuchania coverów rockowych i metalowych kawałków zagranych przez dzieciaki, tym więcej ich powstaje... Przeróbek, nie dzieci...

Co tam jakaś Metallica, teraz małe zdolne bestie postanowiły polecieć ambitniej z utworem, którego byście się po nich nie spodziewali. Posłuchajcie, jak brzmi naprawdę „trzeźwy” cover kawałka wykonanego w oryginale przez Tool - „Sober”!

Za powstanie tego klipu odpowiedzialna jest fundacja O'Keefe Music Foundation, która skupia około 300 uzdolnionych muzycznie dzieciaków. Młodzi artyści zbierają fundusze na swój rozwój za pomocą platformy crowdfundingowej. Dzięki Wam może powstać jeszcze więcej zaskakujących coverów. Wystarczy wspomóc malców na stronie internetowej Kickstarter.com.

W nagrodę za hojność możecie otrzymać m.in. koszulki, zapisy dziecięcej twórczości na płytach winylowych czy wystąpić jednym z kolejnych klipów!

foto: kickstarter.com Fot. foto: kickstarter.com
foto: kickstarter.com Fot. foto: kickstarter.com

Czyżby to właśnie to nagranie przestraszyło członków Tool i zmotywowało do działania...? :) 21 czerwca 2015 roku Tool na swojej oficjalnej stronie internetowej zamieścił tajemniczy komunikat. Naprawdę mocno wierzymy, że ma to coś wspólnego z wydaniem długo oczekiwanej płyty.

Jak Wam się podoba dzięcięca wersja „Sober”?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.