08.05.2018 16:56

Dzieci wychodzą z jaj i pożerają mięso bestii. Wyjątkowo obrzydliwy klip Morbid Angel

Muzycy podzielili się teledyskiem do utworu „Garden of Disdain”. Trudno uwierzyć w to, co dzieje się w tym wideo...

Morbid Angel - Garden of Disdain
foto: kadr z wideo

Morbid Angel postanowił stworzyć taki klip, że każdemu widzowi opadnie szczęka. Singiel „Garden of Disdain” promuje płytę „Kingdoms Disdained”, która ukazała się 1 grudnia 2017 i jest następcą płyty „Illud Divinum Insanus” z 2011.

Za reżyserię klipu odpowiedzialny jest Nader Sadek i naprawdę twórca mocno się postarał. W teledysku bowiem widzimy demoniczną postać, dzieci wykluwające się z jajek, które potem gryzą główną postać. Nie obyło się też bez scen, które przypominają to, co działo się w horrorze „Hellraiser: Wysłannik piekieł”. Z każdą sekundą jest coraz ciekawiej i ten klip nie powinny oglądać osoby ze słabymi nerwami. Po obejrzeniu tego klipu koszmary nocne gwarantowane.

Obrzydliwy klip od Morbid Angel

Przekonajcie się sami, czy dotrwacie do końca klipu:

Szczególnie w latach 80. w związku z popularnością stacji MTV muzycy starali się tworzyć ciekawe klipy. Ostatnio powraca moda na nietuzinkowe teledyski, które mają promować twórczość artystów, ale Morbid Angel przeszedł sam siebie. Reżyser Nader Sadek postanowił użyć sumeryjskiej ikonografii, jak również symboli związanych ze starożytnym Egiptem. 

Swego czasu frontman Morbid Angel stwierdził, że media z wszystkiego robią sensację, nawet z metalu - patrząc na ten klip wydaje się, że tym razem zespół sam daje powód do tego, by głośno komentować jego poczynania. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Morbid Angel