04.02.2019 11:19

Dzieci zaśpiewały "Iris" Goo Goo Dolls w polskim talent show. Jak wypadł ten występ?

Dzieciaki nie znały wcześniej tej słynnej piosenki. Czy poradziły sobie z trudnym utworem Goo Goo Dolls?

The voice kids
foto: kadr z wideo

Dzieciaki szybko się uczą i bacznie obserwują dorosłych, których chętnie naśladują. Czy zatem kogoś potem dziwi, że urwisy potrafią śpiewać jak zawodowi artyści? Często wszystko się zaczyna od płyt rodziców, potem dzieciaki zaczynają naśladować muzyków, niektórzy trafiają do szkół muzycznych. Młodych talentów jest naprawdę sporo, a najlepszym udało się zakwalifikować do kolejnej edycji The Voice Kids Poland.

The Voice Kids: dzieci zaśpiewały "Iris" Goo Goo Dolls

Najpierw dzieci śpiewały do jurorów odwróconych do nich tyłem i swoim wykonaniem musiały przekonać do siebie sędziów. W kolejnym etapie dzieciaki rywalizowały ze sobą śpiewając w trójkach.

3 młode uczestniczki talent show zachwyciły jury wykonaniem „Bohemian Rhapsody”
3 młode uczestniczki talent show zachwyciły jury wykonaniem „Bohemian Rhapsody”
Przeczytaj także 3 młode uczestniczki talent show zachwyciły jury wykonaniem „Bohemian Rhapsody”

Mateusz Golicki, Łucja Kania i Sebastian Radzimski zaprezentowali w programie hit Goo Goo Dolls "Iris" z filmu "Miasto Aniołów". Młodzi uczestnicy nie znali tego utworu, więc musieli nadrobić muzyczne zaległości. Jak trójka wokalistów poradziła sobie z tą trudną piosenką?

Rockowe utwory w dziecięcych talent show

Sebastian Radzimski wcześniej pokazał swoją rockową duszę wykonując przebój AC/DC "Highway to Hell" - gdy tylko zaczął śpiewać, jurorzy oszaleli na jego punkcie i wszyscy odwrócili się, by zobaczyć, jak prezentuje się ten mały zuch. Pierwszą edycję programu wygrała Roksana Węgiel z piosenką Prince'a. Dziewczyna zwyciężyła również w Eurowizji Junior 2018 reprezentując Polskę.

Czy spodobał Ci się cover "Iris " Goo Goo Dolls w wykonaniu dzieci?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele