22.03.2019 15:33

Dzieciak zagrał "We are the Champions" Queen na ukulele

Urwis zaprezentował ciekawą wersję jednego z największych hitów Queen.

Dziecko w coverze Queen
foto: kadr z wideo

Queen ma wielu fanów w bardzo różnym wieku - można to zauważyć szczególnie na koncertach kapeli z Adamem Lambertem. Rodzice zabierają na show Brytyjczyków swoje dzieci, które lubią posłuchać rockowych ponadczasowych hitów. Czy zatem kogoś dziwi fakt, że potem urwisy chętnie wykonują covery właśnie Queen?

Dzieciak zagrał "We are the Champions" na ukulele

W związku z premierą filmu "Bohemian Rhapsody" zainteresowanie grupą znacznie wzrosło i sieć zalała fala nowych coverów. Pewien dzieciak postanowił zagrać na ukulele cover Queen i zrobił to naprawdę w błyskotliwy sposób. Co ciekawe, na warsztat wziął epicki przebój "We are the Champions", który wydawać by się mogło, że nie zabrzmi dobrze na małej gitarce. Okazuje się jednak, że urwis potrafi nawet na takim niepozornym instrumencie oddać piękno tego przeboju Queen.

Nirvana cover
Nirvana cover
Przeczytaj także 11-letni gitarzysta zagrał "Smells Like Teen Spirit" na ukulele

Oglądając to nagranie naprawdę można poczuć się zazdrosnym. Przekonajcie się sami, jak "We are the Champions" można zagrać na ukulele:

Czy powstanie "Bohemian Rhapsody 2"?

Film biograficzny "Bohemian Rhapsody" odniósł ogromny sukces komercyjny, jak również został obsypany wieloma nagrodami - na swoim koncie ma chociażby 4 Oscary. Stworzenie kontynuacji filmu będzie trudne, ale ponoć brana jest pod uwagę możliwość stworzenia "Bohemian Rhapsody 2". Menadżer zespołu Jim Beach może mieć w planach sequel zaczynający się od koncertu Live Aid.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Queen