08.01.2016 17:37

Dziecięce pogo w przedszkolu

Nigdy nie wiadomo komu można ufać, nawet słodkie dzieci mogą kryć w sobie szatana. Zobaczcie, jak pociechy tańczą do mocnych brzmień.

Dziecięce pogo w przedszkolu
foto: kadr z wideo

Oddając dziecko do przedszkola, wiesz, że dobre wychowawczynie odpowiednio się nim zaopiekują, a ty spokojnie możesz zająć się innymi obowiązkami. Twój urwis pobawi się z rówieśnikami, zajmie się rysowaniem, szczypaniem opiekunek i skarżeniem na innych. Potem krótka drzemka i pociecha powraca do akcji.

Myśleliście, że w przedszkolu wykonuje się słodkie utwory, typu „Stary Niedźwiedź mocno śpi”? Wydawałoby się, że taki neutralny repertuar jest w sam raz dla małych szkrabów. Jak zwykle życie nas zaskakuje i okazuje się, że nic nie jest tym, na co wygląda. Słodkie dzieciaki już od najmłodszych lat mogą pokazywać swoje predyspozycje do bycia metalowcem!

Prawda wyszła na jaw, gdy Dan Sugarman postanowił zagrać swój numer „Outspire” w... przedszkolu. Klip nagrany w zerówce miał za zadanie promować singiel z albumu „Centersun”, który pojawi się 29 stycznia 2016 roku.

W czasie wykonywania tego utworu pociechy były dla niego bezlitosne i muzyk musiał poddać się licznym torturom, włącznie z naklejaniem na twarz kolorowych naklejek. Przedszkolaki nawet poszły w pogo, choć taka dziecięca odmiana jest zdecydowanie mniej niebezpieczna od wersji dla dorosłych.

Nie ma spania dzieciaki, czas na porządną dawkę mocnego grania!

Może po tym incydencie w urwisach obudzi się szatan? Chyba nikt się nie zdziwi, jeśli któryś z nich stanie się po latach słynnym muzykiem. Z resztą istnieje wiele dziecięcych zespołów, które grają rocka i metal nie gorzej niż zawodowcy. Strach się bać, co też może wyrosnąć z tych niewiniątek.

Jeśli chcecie swoje dzieciaki już od najmłodszych lat przyzwyczaić do mocnego grania, przydadzą się Wam nietypowe kołysanki Twinkle Twinkle Little Rock Star. Dzięki temu projektowi możecie puszczać swoim szkrabom spokojne wersje utworów na dobranoc takich zespołów, jak Type O Negative, Queens Of The Stone Age, Evanescence, Rage Against The Machine, Def Leppard, Faith No More, Megadeth czy Sex Pistols, nie obawiając się, że uciekną w popłochu.

Jak Wam się podoba metalowe przedszkole?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele