Dziecięce trio zagrało cover RATM w talent show. Jurorzy byli w szoku [WIDEO]

16.03.2021 15:49
Zespół rockowy Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Cover RATM w dziecięcym talent show. Trio zachwyciło jurorów i Was na pewno również zaskoczy!

The Voice Kids cieszy się równie dużym zainteresowaniem co dorosła edycja talent show. Zasady są bardzo proste - wokaliści śpiewają do odwróconych jurorów, których muszą do siebie przekonać swoim głosem. W niemieckiej edycji The Voice Kids zdecydowano się dopuścić również kapele i okazało się, że młode pokolenie chętnie gra mocniejsze kawałki i brzmi to bardzo dobrze.

Dziecięce trio zagrało cover RATM w talent show. Jurorzy byli w szoku [WIDEO]

Trio Rockzone postanowiło spróbować swoich sił w The Voice Kids i zagrało słynny hit Rage Against the Machine "Killing in the Name". Chociaż dzieciaki mają kilkanaście lat, to zagrali tak, że jurorom opadły szczęki. Wszyscy zdecydowali się odwrócić, żeby zobaczyć rockmanów w akcji:

Okazuje się, że trio tworzy własne kawałki i nawet zagrało fragment swojej piosenki. Zespół przeszedł do kolejnego etapu i trzymamy kciuki, żeby dzieciaki doszły do samego finału talent show.

Nie był to jedyny, rockowy akcent w obecnej edycji niemieckiego The Voice Kids. W programie pojawił się jeszcze jeden zespół, który wykonał cover The Ramones "Blitzkrieg Bop" i również przeszedł do kolejnego etapu konkursu.

Zapowiada się zażarta walka w programie i to z rockiem w roli głównej!

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.