23.08.2019 14:20

Dziecięcy zespół zagrał cover Slipknot "Devil in I" [WIDEO]

Młodzi podopieczni fundacji O’Keefe Music Foundation wykonali własną wersję utworu Slipknot. Sprawdź, jak brzmi "Devil in I" w ich interpretacji.

Slipknot
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Utwór "Devil in I" grupy Slipknot to drugi singiel promujący ich piąty album "5: The Gray Chapter" wydany w 2014 roku. Spore kontrowersje wzbudził klip do utworu, w którym członkowie zespołu trafiają do szpitala psychiatrycznego. Ponadto muzycy giną w teledysku w dość szokujący sposób. Jim Root wysadza się w powietrze, Chris Fehn zostaje zadziobany na śmierć przez wrony, a  Shawn Crahan podpala się i wiesza. 

Slipknot - "Devil in I" w wykonaniu dzieci

Utwór mimo swojej kontrowersyjnej historii trafił w ręce podopiecznych fundacji O’Keefe Music Foundation. Dzieciaki w wieku 8-17 lat wykonali własną wersję utworu z 16-letnią Macy Addis na wokalu. Efekty pracy młodych muzyków możecie zobaczyć poniżej:

Slipknot zagra w Polsce w 2020 roku

Grupa Slipknot wkrótce ponownie zagra koncert w Polsce. Muzycy powrócą do naszego kraju, aby promować swój najnowszy album "We Are Not Your Kind". Wydarzenie odbędzie się 6 lutego 2020 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Oficjalna sprzedaż biletów na imprezę ruszy 30 sierpnia o godzinie 10:00 na stronie LiveNation.pl. 

Zobacz też: Zagadka Tortilla Mana ze Slipknota rozwiązana? Fani rozpoznali muzyka 

Tagi: Rock News Slipknot