Dzięki Nickelback rozstaniesz się z godnością!

Magda Słomka
16.09.2015 10:34
Dzięki Nickelback rozstaniesz się z godnością! Fot. kadr z wideo, Faith Moran / Splash News / East News

Nickelblock to aplikacja, która sprawi, że przestaniesz w końcu przeglądać zdjęcia byłego partnera na Facebooku. Jak Chad Kroeger i spółka się do tego przyczynią?

Kto z Was nie zna tych kompromitujących momentów w życiu, gdy wiedzeni najprawdopodobniej alkoholową potrzebą natychmiastowego kontaktu z byłym partnerem/partnerką, wydzwanialiście do nich o 4 nad ranem...? Oczywiście nie wmawiamy nikomu nałogu, przecież na trzeźwo też można dostać furii telefonicznej. Wszystkie dobre, doświadczone ciotki powiedzą Wam, że to w 9 na 10 przypadków nie był dobry pomysł...

W dobie Facebooka jest jeszcze gorzej. Zablokowanie postów eks wcale nie zapobiegnie mechanicznemu spoglądaniu na jego profil.

Jak temu zapobiec? Z pomocą w momentach trwogi przyjdzie Wam zespół Nickelback! Aplikacja Nickelblock dobrze zna Wasze umysły i wie, jak ukarać Was za wstydliwe czyny. Wystarczy, że spróbujecie wejść na niepożądany profil, a w tle zacznie rozbrzmiewać ballada zespołu Nickelback zatytułowana „Photograph”. Podobno „nie przestaje grać, dopóki Ty nie przestajesz śledzić”...

Niestety, ku smutkowi niejednego, ta aplikacja nie istnieje naprawdę... Na pomysł nagrania filmu o aplikacji marzeń desperatów wpadła kobieca grupa komediowa.  

Jaki zespół odwiódłby Was od dzwonienia do swojego/swojej eks?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.