Dzisiaj Dzień Motörhead! Posłuchaj specjalnej playlisty i weź udział w quizie Motörwiedzy

07.05.2021 17:28
Motorhead, Lemmy Kilmister Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Sprawdźcie szczegóły eventu z okazji Dnia Motorhead!

8 maja to Dzień Motorhead! Z tej okazji przygotowano specjalną playlistę oraz szereg innych ciekawych wydarzeń związanych z twórczością kapeli.

Polecamy

Dzisiaj Dzień Motörhead! Posłuchaj specjalnej playlisty i weź udział w quizie Motörwiedzy

"Koncerty Motörhead, sprawiają że publiczność głuchnie i popada w szaleństwo. Jesteście na to gotowi?" - tak mniej więcej opisywał Melody Maker album koncertowy "No Sleep ‘Til Hammersmith" tuż po jego wydaniu w 1981 roku. Jeden z najważniejszych albumów koncertowych w tym roku obchodzi 40. lecie i dlatego właśnie tegoroczny dzień Motorhead jest dedykowany kapeli w wersji live.

Za ścieżkę dźwiękową tego dnia posłuży specjalnie stworzona na tę okazję playlista składająca się z koncertowych wykonań od których pękają bębenki w uszach. Każdy Motörfan może uruchomić tę bestię 8 maja - w tym szczególnym dniu będzie głośniej niż wszystko inne!

Poza tym, 8 maja zaplanowano następujące wydarzenia:

  • Wydania specjalne z Motörskarbca
  • Quiz Motörwiedzy
  • Wspomnienia z koncertów i innych wydarzeń związanych z zespołem dzięki Motörfanom z całego świata
  • Specjalny limitowany Motörmerch z okazji 8 maja dostępny na stronie shop-eu.imotorhead.com
motorhead
Polecamy

Organizatorzy akcji mają nadzieję, że dołączycie do celebracji tego szczególnego dnia i będziecie świętować wszystko co związane z Motörhead. Zachęcają do wypicia ulubionego drinka Lemmy'ego, czyli whiskey z colą i wstawiania zdjęć/wideo z hashtagiem #8thofmay.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.