16.02.2018 15:32

Dziennikarz Fox News: Badania dowodzą, że Red Hot Chili Peppers to najgorszy zespół świata

Greg Gutfeld uważa, że o wiele lepiej iść na koncert dudziarzy, niż „podskakujących, starzejących się kolesi bez koszulek”.

Dziennikarz Fox News: Badania dowodzą, że Red Hot Chili Peppers to najgorszy zespół świata
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Niedawno pisaliśmy o niejakim Duncanie Robbie, który padł ofiarą bardzo zabawnego nieporozumienia. Brytyjczyk przez przypadek zamiast na koncert Red Hot Chili Peppers kupił bilet na występ słynnego szkockiego zespołu Red Hot Chilli Pipers, grającego covery rockowych przebojów... na dudach. Mimo wszystko poleciał na show Szkotów do Belfastu – i nie żałował.

Komiczna wpadka Robba, o której pechowy fan Peppers napisał na swoim Twitterze, obiegła internet. Stała się nawet tematem dla telewizji. Dyskutowano o niej 13 lutego 2018 w programie rozrywkowym „The Five” Fox News. W swoim muzycznym kąciku „Greg’s Worst Band In The World News” (Wiadomości Grega o najgorszych zespołach na świecie) prezenter Greg Gutfeld powiedział:

"

Oczywiście mówię o Red Hot Chili Peppers, najgorszym zespole na świecie. Ten koleś, Duncan Robb myślał, że kupił bilety na Red Hot Chili Peppers. Nie spojrzał dokładnie na bilet, a to byli Red Hot Chili Pipers, słynny dudziarski tribute band.

Możecie zobaczyć, co napisał, kiedy zdał sobie sprawę, że to zespół dudziarzy. Tak naprawdę są dudowym cover bandem. Ale ten facet powinien być uradowany, bo dudy są lepsze od starzejących się kolesi bez koszulek, skaczących w górę i w dół na scenie. Ten koleś jest szczęściarzem, powinien być wdzięczny. "

Współgospodarz programu, Jesse Watters wytknął Gutfeldowi, że jest uprzedzony do zespołu Anthony’ego Kiedisa. Złośliwy dziennikarz odparł:

"

Ale to nauka. We wczesnych latach 90. były badania naukowe, które udowodniły, że Red Hot Chili Peppers są najgorszym zespołem świata. Było tysiące studiów, masa danych z całego świata. "

A Wy, wolelibyście pójść na koncert gwiazd rocka z Kalifornii czy wirtuozów dudów ze Szkocji?

Kto lepszy?

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele Red Hot Chili Peppers