Dziewczyna pierwszy raz posłuchała metalu. Czy spodobały się jej Metallica i Tool?

Aleksandra Degórska
17.08.2018 12:44
Dziewczyna pierwszy raz posłuchała metalu. Czy spodobały się jej Metallica i Tool? Fot. kadr z wideo

Metalowcy pomogli dziewczynie i nieco opowiedzieli jej o Slipknocie, Metallice czy Panterze.

Zawsze musi być ten pierwszy raz. Dziewczyna, która brała udział w nagraniach z reakcjami młodzieży na różną muzykę, postawiła przed sobą kolejne zadanie. Tym razem po raz pierwszy posłuchała metalu.

W tym celu zaproszono 3 metalowców, którzy razem z nią posłuchali utworów takich grup, jak Pantera, Metallica czy Slipknot. Na pierwszy ogień poszedł kawałek „Walk” Pantery, od którego zawsze zaczyna się przygodę z tym zespołem. Jeden z metalowców przekonywał dziewczynę, że na koncercie wcale nie trzeba od razu rzucać się w moshpit, często jest naprawdę tak grubo, że lepiej stanąć gdzieś z tyłu.

Pierwszy raz z muzyką metalową

Natomiast, gdy dziewczyna usłyszała utwór Slipknota, dzikie dźwięki ze słuchawek spowodowały, że nie wiedziała co powiedzieć. Zupełnie inną reakcję miała przy kawałku Toola, który przypadł jej do gustu. Co ciekawe, pierwszym metalowym utworem, który jej się naprawdę spodobał był „Am I Evil?” w wykonaniu Metalliki.

Dziewczyna wybrała również piosenki, które postrzega jako metal, m.in. Marilyna Mansona, czy... Led Zeppelin. Zobaczcie, jak wypadł ten eksperyment:

Jeżeli nabraliście ochoty na podobne nagrania, to polecamy również wideo, w którym studenci oceniali muzykę lat 70. i 80. - można dowiedzieć się ciekawych rzeczy!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.