10.04.2018 13:14

Dziewczyna pokazała, jak na festiwalu nieznany mężczyzna dosypał jej czegoś do drinka

Trudno w to uwierzyć, ale takie sytuacje zdarzają się naprawdę często...

Dziewczyna pokazała, jak na festiwalu nieznany mężczyzna dosypał jej czegoś do drinka
foto: kadr z wideo

Gdy pogoda się polepsza zaczynamy powoli zastanawiać się, na jaki letni festiwal muzyczny się wybrać. Zapewne nieraz dziewczyna wybierająca się na taką imprezę słyszała od swoich rodziców, żeby uważała na podejrzanych typów, bo mogą wsypać coś do drinka.

Nie zawsze pamięta się o takich radach, a poniższe nagranie pokazuje, że problem jest naprawdę spory. Otóż jedna z festiwalowiczek podzieliła się nagraniem, w którym widać, jak nieznajomy mężczyzna wrzuca tabletkę do kubka dziewczyny nagrywającej filmik. Zajście widać w 11 sekundzie wideo.

Nagranie zostało opatrzone następującym komentarzem:

"

Nigdy nie rozumiałam, jak koleś może być tak kiepski w podrywaniu, że musi stać się obrzydliwcem. Dziewczyny, uważajcie na drinki! Patrzcie na jej kubek. "

Filmik wywołał prawdziwą burzę w internecie - jedni są oburzeni zachowaniem mężczyzny, inni twierdzą, że filmik nie jest prawdziwy. Tak czy siak warto sobie wziąć do serca przesłanie nagrania - po prostu trzeba uważać na siebie zawsze i wszędzie.

Naukowcy wykazali, że najczęściej na festiwalach można natknąć się na marihuanę i tak naprawdę narkotyki są już na stałe wpisane w festiwalowy krajobraz.

Kobieta na festiwalu muzycznym

Bezpieczeństwo na festiwalach

W lipcu 2017 roku na festiwalu w Szwecji została zgwałcona 15-latka. Niestety nie są to pojedyncze przypadki, gdy dobra zabawa na festiwalach zamienia się w piekło - na festiwalu w Bestival zamordowano córkę brytyjskiego aktora Johna Michiego, który grał m.in. w serialu „Coronation Street” czy „Na sygnale”.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News