26.11.2019 14:19

Dziewczyna zapłaciła muzykowi, by poinformował jej chłopaka o zerwaniu [WIDEO]

Nagranie stało się hitem internetu!

Rozstanie
foto: shutterstock.com

Zacznijmy od początku - Cameo to aplikacja, w której za odpowiednią cenę możemy poprosić celebrytę, by nagrał dla nas specjalny filmik, np. z życzeniami urodzinowymi. Trochę dziwny wynalazek, ale ludzie rzeczywiście wydają pieniądze, by dostać krótkie filmiki od ulubionych gwiazd. Pewna użytkowniczka postanowiła jednak aplikację wykorzystać w innym celu.

Dziewczyna zapłaciła muzykowi, by poinformował jej chłopaka o zerwaniu [WIDEO]

Dziewczyna o nicku Cheyenne zapłaciła muzykowi z kapeli Sugar Ray, by nagrał dla niej nietypowe wideo. Mark McGrath musiał bowiem w filmiku powiedzieć partnerowi dziewczyny, że z nim zrywa. Tak, dobrze przeczytaliście - kobieta nie chciała osobiście poinformować swojego partnera o rozstaniu. Zerwanie przez smsa to żenada, a co dopiero zwalenie tego zadania na kogoś innego...

Dlaczego nie warto oświadczać się na koncertach?
Dlaczego nie warto oświadczać się na koncertach?
Przeczytaj także Dlaczego nie warto oświadczać się na koncertach?

W każdy razie - Mark McGrath zrobił to, o co poprosiła go dziewczyna. Nagranie z jego informacją o rozstaniu stało się hitem internetu. Trzeba przyznać, że muzyk bardzo przejął się tą sytuacją i wyjaśnił, że Cheyenne nie może już dłużej być z nim w związku na dystans, bardzo go szanuje i życzy mu wszystkiego najlepszego.

Muzyk stwierdził, że bycie posłańcem w takiej sytuacji jest dla niego bardzo dziwne, ale zachęcał chłopaka, by się nie załamywał i kontynuował pisanie pracy dyplomowej. Co więcej liczy, że kiedyś spotka się z chłopakiem, który jest fanem Sugar Ray.

Tagi: Duperele