11.04.2016 13:44

Dziewczynka oczarowała wykonaniem utworu Scorpions w talent show

Niby drobna i niepozorna osóbka, ale głos ma naprawdę potężny. Zobaczcie, jak młoda dziewczyna zaprezentowała się przed jury.

Dziewczynka oczarowała wykonaniem utworu Scorpions w talent show
foto: kadr z wideo

Całkiem niedawno pisaliśmy o uczestniku ukraińskiego talent show, który zachwycił publikę wykonaniem „Whole Lotta Love”. Co więcej pewna operowa śpiewaczka spowodowała, że widowni opadła szczęka, gdy kobieta zaśpiewała cover AC/DC.

Teraz nadszedł czas na przedstawienie Wam kolejnej utalentowanej bestii, która biorąc udział w talent show udowodniła, że może zaśpiewać dosłownie wszystko, nawet jeżeli repertuar nieco nie pasuje do jej wieku. Mowa o młodziutkiej Marii Paniukowej - uczestniczce rosyjskiego programu przeznaczonego dla małych utalentowanych dzieciaków.

Dziewczyna bierze udział w show, gdzie jurorzy nie widzą występującego wokalisty, który musi tak wykonać numer, by zaciekawić chociażby jednego sędziego. Maria przeszła już ten etap wykonując „Still Loving You” z repertuaru Scorpions.

Podczas kolejnego odcinka programu po treningu z sędzią Dimą Bilanem, który kilka lat temu wygrał Eurowizję, niepozorna grzeczna dziewczynka wykonała ponownie ten numer.

Aż szkoda, że to nagranie trwa tylko dwie minuty:

Taki ruch musi wymagać sporo odwagi, bo kompozycja do najłatwiejszych nie należy i trzeba mieć naprawdę silny głos o sporej skali, żeby wyciągnąć wysokie nuty w refrenie. Jak na taką drobną i niepozorną dziewuszkę Maria posiada potężny wokal i Klaus Meine powinien być zazdrosny, bo już takie maleństwa depczą mu po piętach. Powinien również być dumny, że utalentowane dzieciaki uczą się muzyki wykonując właśnie repertuar zespołu Scorpions.

Muzycy mogą spać spokojnie, bo rosną ich godni następcy, choć jak wiadomo zespół już tak od kilku lat odkłada zakończenie kariery. W ramach obchodów 50-lecia zespołu Scorpions zagrał 4 marca 2016 roku w Krakowie, jak również wydał reedycje najlepszych płyt.

W tym miejscu należy również wspomnieć o innych uczestnikach tego talent show, którzy wykonali numer „Imagine” w taki sposób, że niektórzy wzruszyli się do łez.

Legendarny utwór w ich wersji brzmi bardzo „anielsko” i rzeczywiście chwyta za serce:

Czekamy więc niecierpliwie na objawienie się kolejnych talentów, które próbują swoich sił w telewizyjnych programach.

Jak Wam się podoba „Still Loving You” w wykonaniu Marii Paniukowej?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Scorpions