Dziewczynki w coverze „Friday I'm in Love” The Cure. Jurorzy talent show byli zachwyceni
Aleksandra Degórska
12.04.2018 15:57
Dziewczynki w coverze „Friday I'm in Love” The Cure. Jurorzy talent show byli zachwyceni Fot. kadr z wideo

Młode uczestniczki talent show dały z siebie wszystko, żeby przypodobać się publiczności. Obejrzyjcie ich uroczy występ.

Zbliża się piąteczek, wszyscy już myślą tylko o tym, żeby wyjść z pracy, szkoły i cieszyć się weekendem. Robert Smith wiedział co robi pisząc piosenkę „Friday I'm in Love”, bo kawałek stał się niepisanym hymnem piąteczku.

Jednak czy kiedykolwiek zastanawialiście, czy Mroczny Piąteczek zamieni się w nieco bardziej optymistyczny dzięki dzieciom, które zaśpiewają „Friday I'm in Love” w talent show The Voice Kids? Na scenie stanęły trzy dziewczynki, które z szerokimi uśmiechami na twarzy wykonały słynny utwór z płyty „Wish”.

„Friday I'm in Love” w wykonaniu dzieci

Ich uroczy występ od razu wywoła u Was uśmiech na twarzy, zresztą przekonajcie się sami!

Mali uczestnicy talent show naprawdę zachwycają swoim warsztatem, a repertuar Evanescence, czy Metalliki nie jest wcale dla nich trudny. Natomiast 13-letnia Roksana, która wygrała polską edycję „The Voice Kids” zaśpiewała „Purple Rain” Prince'a. Jak więc widać dzieciaki lubią rockowe brzmienia.

Nowa płyta The Cure

Robert Smith stał się kuratorem Meltdown Festival 2018 w Londynie i był zmuszony do przesłuchania nagrań wielu różnych zespołów. To spowodowało, że poczuł nareszcie wenę twórczą, by nagrać  nowy album The Cure. W maju 2018 zespół zamierza nagrać kilka demówek i zobaczymy jak dalej potoczą się losy nowego materiału od kapeli Roberta Smitha.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.