14.08.2018 15:35

Dziewczynki wykonały „Painkiller” Judas Priest. Rośnie konkurencja dla grupy Babymetal?

Takiej żywiołowej wersji przeboju Judas Priest jeszcze nie słyszeliście!

Judas Priest w wykonaniu dzieci
foto: kadr z wideo

Wydawałoby się, że fani Judas Priest są rówieśnikami Roba Halforda. Jednak kolejne pokolenia sięgają po płyty grupy i chętnie wybierają się na koncerty zespołu. Polscy fani mieli możliwość zobaczyć kapelę całkiem niedawno, bo w czerwcu 2018 w Katowicach i na Pol'and'Rock Festival 2018. Koncerty te odbyły się w ramach światowego tournee promującego materiał z najnowszej płyty „Firepower”.

Coraz młodsi fani interesują się metalową twórczością, czego potwierdzeniem jest poniższe nagranie. Dwie dziewczynki postanowiły nagrać cover Painkiller” i miały przy tym sporo zabawy. Jedna wzięła się za gitarowy riff i poszło jej naprawdę dobrze. Druga zaś najwidoczniej przestudiowała skrupulatnie nagrania Roba Halforda i postanowiła podrobić jego śpiew. Co z tego wyszło? Widać, że dziewczynki mają potencjał, by pójść w ślady zespołu Baby Metal.

Dziecięcy cover Judas Priest

Jeżeli nagranie zaostrzyło Wam apetyt na więcej coverów, to polecamy również sięgnąć po babskie wersje Judas Priest w wykonaniu polskiej gitarzystki. Dziewczyna ma na swoim koncie covery m.in. „The Hellion/Electric eye”, czy „Lightning Strike”.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Judas Priest