10.09.2018 14:09

Dziewczyny posłuchały metalu. Jaka była ich reakcja?

Te dziewczyny nie mają na co dzień do czynienia z metalem, zatem były mocno w szoku, gdy usłyszały Cannibal Corpse czy Abbath.

Kobiety słuchają metalu
foto: kadr z wideo

Każdy metal pamięta, jaka była jego reakcja na pierwszą w życiu przesłuchaną piosenkę metalową. Ale jak reagują na metal osoby, które słuchają Taylor Swift, Prince'a czy Alicia Keys? Otóż odpowiedź znajdziecie w poniższym wideo. Oczywiście łatwo się domyślić, jaka była mina pań, gdy puszczono im np. utwór The Dillinger Escape Plan „43% Burnt” - jedna ze słuchaczek stwierdziła, że brzmi to jak strzały prosto w uszy. Wiele osób było nieźle zakłopotanych i tylko uśmiechało się słuchając tego numeru.

Słuchaczkom zdecydowanie bardziej przypadł do gustu kawałek Metalliki „Sad but True”, zresztą nic dziwnego, bo w porównaniu do utworu The Dillinger Escape Plan jest on bardziej przystępny. Natomiast w przypadku Cannibal Corpse dziewczyny znowu zaczęły się śmiać i nie mogły zrozumieć, dlaczego wokalista wydaje z siebie takie dziwne dźwięki.

Kobiety reagują na muzykę metalową

Nightwish mocno spodobał się dziewczynom, jak natomiast przyjęły Abbath czy Sunn O)))? Sprawdźcie:

Nie jest to oczywiście jedyne tego typu nagranie. Pewna YouTuberka również postanowiła przeprowadzić podobny eksperyment i przesłuchała pierwszy raz muzykę metalową w towarzystwie prawdziwych fanów metalu.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele