28.08.2015 10:35

Eagles of Death Metal spoważnieli w nowym klipie?

To tylko pozory... Zespół udostępnił czarno-biały (w większości) teledysk do kawałka „Complexity” i zaprezentował nowy utwór – „Got A Woman”. Zobaczcie i posłuchajcie!

Eagles of Death Metal spoważnieli w nowym klipie?
foto: kadr z wideo

Josh Homme i Jesse Hughes w czerwcu 2015 roku zaprezentowali światu nowy kawałek zapowiadający płytę „Zipper Down”. Już teraz możecie sprawdzić, jak panowie z Eagles of Death Metal próbują być poważni oraz prezentują dość „sztywny” układ choreograficzny w teledysku do „Complexity”!

To nie koniec nowości. Kapela udostępniła też swój najświeższy numer zatytułowany „Got A Woman”. Możecie znaleźć go słuchając audycji radiowej „The Alligator Hour” w Beats 1 Radio prowadzonej przez samego lidera Queens Of The Stone Age i czekając do 46:30.

Oba utwory reprezentują album „Zipper Down”, którego premiera zapowiedziana jest na 2 października 2015 roku. Gdybyście zastanawiali się, jak  będzie brzmieć krążek, muzycy opisali go w wymowny sposób...

"

W niezależnym badaniu, czterech z trzech lekarzy twierdzi, że „Zipper Down” to prawdziwy orgazm dla uszu. I my im wierzymy. "

Josh Homme dodał, że wraz z Hughesem naprawdę cieszą się z nowego wydawnictwa i nie mogą doczekać się dnia, w którym płyta ujrzy światło dzienne.

"

W dzień premiery wynajmę kilka gołębi i wypuszczę je w swoim domu. Każdy z nich będzie miał tatuaż z jednym tytułem utworu, co prawdopodobnie wpędzi mnie w kłopoty. Jednak zostaną uwolnione, wypuszczone w dzicz, złap więc jednego. "

Być może Wasze uszy będą miały okazję przeżyć rozkosz już 28 listopada 2015 roku podczas koncertu Eagles of Death Metal w Katowicach!

foto: materiały prasowe

Tracklista:

 1. Complexity
 2. Silverlake (KSOFM)
 3. Got a Woman
 4. I Love You All The Time
 5. Oh Girl
 6. Got The Power
 7. Skin Tight Boogie
 8. Got A Woman (Slight Return)
 9. The Deuce
 10. Save A Prayer (Duran Duran cover)
 11. The Reverend
Magdalena Słomka
Tagi: #Eagles of Death Metal #Rock News