26.02.2019 14:12

Eddie Van Halen przygotował gadżet dla fanów na 40-lecie swojego debiutu

Jeden z najpopularniejszych gitarzystów na świecie - Eddie Van Halen świętuje 40-lecie na scenie. Z tej okazji stworzył serię własnych sygnowanych butów.

Eddie Van Halen
Foto: MediaPunch/REX/EAST NEWS

Muzycy prześcigają się w pomysłach na gadżety dla swoich fanów. Sygnowany alkohol to powoli standard już nie tylko za granicą. Swojego Troopera wypuścił zespół Iron Maiden, piwa doczekało się też AC/DC i Metallica, a ostatnio na rynku browarów kraftowych pojawiły się dwie nowe propozycje od Nocnego Kochanka. Jednak napoje wysokoprocentowe to niejedyne atrakcje dla pełnoletnich fanów rocka. Grupa Motorhead, a także Motley Crue zaproponowały swoim najwierniejszym fankom wibratory sygnowane nazwami formacji. I chociaż większość słuchaczy nadal pozostaje przy zakupie standardowych koszulek, to coraz więcej osób decyduje się też na inne elementy garderoby.

Metallica pokazała kolekcję ubrań przygotowaną we współpracy z Vans
Metallica pokazała kolekcję ubrań przygotowaną we współpracy z Vans
Przeczytaj także Metallica pokazała kolekcję ubrań przygotowaną we współpracy z Vans

Eddie Van Halen stworzył sygnowane trampki na swoje 40-lecie

Całkiem niedawno z okazji 50-lecia, grupa Led Zeppelin rozpoczęła współpracę z firma Vans. Muzycy stworzyli serię sygnowanych butów dla swoich najzagorzalszych fanów. Na podobny pomysł wpadł również gitarzysta Eddie Van Halen, który obchodził w 2018 roku 40-lecie premiery debiutanckiego albumu Van Halen. Z tej okazji w sklepach pojawiły się trampki za kostkę z podobizną muzyka. Buty są dostępne do kupienia na stronie Eddiego w cenie około 50 funtów czyli 250 złotych

buty 1
buty 2

Zobacz też: >>Dr. Martens połączył siły z Sex Pistols. Oto buty dla punkowców<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Van Halen