05.07.2018 11:27

Eddie Vedder na koncercie w Krakowie ujawnił, przy którym utworze fani Pearl Jam uprawiają seks

3 lipca 2018 podczas koncertu w TAURON Arenie Kraków wokalista Pearl Jam zażartował, że jeden z jego utworów wyjątkowo skutecznie pomaga fanom w fizycznym zbliżeniu.

Eddie Vedder na koncercie w Krakowie ujawnił, przy którym utworze fani Pearl Jam uprawiają seks
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Tegoroczny koncert Pearl Jam w Polsce  już za nami. Legenda grunge’u pomimo prawie 30 lat na scenie wciąż jest w świetnej formie. Wychowała całe pokolenie fanów, którym teraz pomaga… płodzić nowych.

Przed wykonaniem „Just Breathe”, jednej z najpiękniejszych ballad w dorobku Pearl Jam, Eddie Vedder opowiedział krakowskiej publiczności o emocjach, jakie wzbudza ona wśród fanów zespołu. Jego zdaniem ten utwór jest dla nich… ulubioną ścieżką dźwiękową do seksu.

"

Ludzie zakochują się, słuchając naszej muzyki. Może nawet pieprzą się do piosenki, która będzie następna… "

Zaraz potem Eddie żartobliwie zreflektował się, że na widowni zasiedli również bardzo młodzi słuchacze. W tym… jego własne córki, Olivia i Harper.

"

O Jezu, moje córki tu są… Mają 14 i 9 lat! "

Pearl Jam w Krakowie – galeria

Wokalista Pearl Jam chętnie żartował między piosenkami, ale na koncercie nie zabrakło również poważniejszych tonów. Jedna z wizualizacji, przy piosence „Lightning Bolt”, przedstawiała logo Strajku Kobiet, protestującego przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce. Zobaczcie naszą fotorelację z koncertu w obiektywie Romany Makówki.

Muzyka do seksu – jaka jest najlepsza?

Muzyka jest dobra na każdą okazję. A zatem, również w łóżku. W naszej sondzie zapytaliśmy Was o to, który gatunek muzyczny jest najlepszy do seksu. Jaki wybraliście? Sprawdźcie sami!

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele Koncerty Pearl Jam Eddie Vedder