01.09.2016 13:36

Eddie Vedder stworzył utwór do „Twin Peaks”

Muzyk zagrał po raz pierwszy na żywo utwór, który ukaże się niebawem w produkcji.

Eddie Vedder stworzył utwór do „Twin Peaks”
foto: Joby Sessions / Future Publish / Rex / East News

„Twin Peaks” to jeden z tych seriali, który zapadł w pamięci wielu filmowym maniakom. W 2017 roku światło dzienne ujrzą nowe odcinki kultowej produkcji Davida Lyncha i Marka Frosta. Zdjęcia do serialu zakończono w sierpniu 2016.

W obsadzie nie zabraknie również muzycznych gości, takich jak Trent Reznor czy Eddie Vedder. Co więcej wokalista Pearl Jam nie tylko pojawi się na małym ekranie w roli aktora, ale również muzycznie wesprze ten projekt. 

Na soundtracku serialu znajdzie się utwór muzyka zatytułowany „Out Of Sand”, który Vedder nagrał w studiu Jacka White'a. Nie wiadomo jednak czy ta właśnie wersja trafi do „Twin Peaks”.

Tymczasem Eddie wykonał numer na żywo po raz pierwszy podczas Ohana Festival w Dana Point. Posłuchajcie, jak prezentuje się ten kawałek:

Możecie również zerknąć na tekst tego utworu:

Tego dnia Eddie Vedder dołączył również do innych muzyków, którzy występowali również na festiwalu, m.in. wykonał „What’s So Funny” z Elvisem Costello:

Według wstępnych ustaleń ma powstać 18 odcinków „Twin Peaks”, w którym ponownie pojawią się David Duchovny, Mädchen Amick, Sheryl Lee, Sherilyn Fenn, Kyle MacLachlan, Wendy Robie, Everett McGill. W produkcji pojawi się również Naomi Watts czy Tom Sizemore.

Jak na razie trzeba jeszcze poczekać na premierę serialu, w tym czasie więc można jedynie pocieszyć oko zwiastunem zapowiadającym „Twin Peaks”.

Jak oceniacie utwór Eddiego Veddera do kultowego serialu?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Twin Peaks Eddie Vedder