Eddie Vedder wydał nowy singiel ''Long Way'' i zdradził datę premiery solowej płyty

22.11.2021 12:53
Eddie Vedder z Pearl Jam Fot. materiały prasowe / Antyradio.pl

Posłuchajcie nowego utworu Eddiego Veddera, który zapowiada nadchodzący solowy album.

W końcu poznaliśmy szczegóły nowego wydawnictwa od Eddiego Veddera. Album zatytułowany ''Earthling'' ukaże się 11 lutego 2022. Drugim singlem, po „Long Way” jest utwór „The Haves”, którego już można posłuchać we wszystkich serwisach.

Polecamy

Eddie Vedder wydał nowy singiel ''Long Way'' i zdradził datę premiery solowej płyty

Dotychczas wokalista Pearl Jam podzielił się singlem '"Long Way", który wybrzmiał chociażby podczas występu artysty na Ohana Festival. Posłuchajcie, jak prezentuje się najnowszy utwór Eddiego, zatytułowany ''The Haves''.

Producentem „Earthling” jest nagrodzony Grammy Andrew Watt. To pierwszy solowy krążek Veddera od czasu wydanego w 2011 „Ukulele Songs”. Ostatnio muzyk Pearl Jam był zajęty współpracą z Glenem Hansardem przy komponowaniu 8 nowych utworów na soundtrack do filmu "Flag Day". Na ścieżce dźwiękowej pojawiły się również dwa utwory córki wokalisty, Olivii Vedder. Film reżyseruje i również w nim występuje Sean Penn.

Polecamy

W 2022 roku odbędzie się trasa koncertowa Pearl Jam, w ramach której odwiedzi także Polskę. Koncert odbędzie się 14 lipca 2022 roku w Tauron Arenie Kraków.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.