23.02.2016 16:10

Eddie Vedder wystąpił z kumplami z liceum

Muzyk postanowił zrobić małą niespodziankę i odwiedzić stare mury. Jak wokalista wypadł na tle znajomych ze szkoły oraz nauczycieli?

Eddie Vedder wystąpił z kumplami z liceum
foto: kad z wideo

Mało kto mile myśli o szkole chyba, że mowa o wagarach i odliczaniu minut do dzwonka na przerwę. Jednak z biegiem lat człowiek staje się bardziej nostalgiczny i chętniej wspomina szkolne lata, kumpla z ławki i ściąganie na klasówkach.

Najwidoczniej wokalista Pearl Jam zatęsknił za swoją szkołą średnią San Dieguito Academy w Encinitas w Kalifornii, bo postanowił odwiedzić stare mury. Muzyk niespodziewanie pojawił się, by wesprzeć coroczną charytatywną akcję. Przy okazji wokalista również zaśpiewał wraz z nauczycielami oraz byłymi uczniami utwór z 1979 roku Joe Jacksona zatytułowany „Got the Time”.

Trzeba przyznać, że ekipa miała niezłą frajdę ze wspólnego muzykowania:

Tego wieczoru Vedder pojawił się na scenie ponownie podczas numeru „Roadrunner” z repertuaru The Modern Lovers. Podczas tego utworu również obecni uczniowie szkoły wskoczyli na scenę. Pod nią natomiast rozpoczęła się niezła impreza. To się nazywa refleks.

Eddie przez cały utwór trząsł grzechotką. Pod koniec numeru z wielkim entuzjazmem rzucił ją do góry, ale niestety jej nie złapał i dostał instrumentem w twarz.

Zobaczcie, jak Vedder bawił się w czasie wykonania tego numeru:

Patrząc na te nagrania można śmiało stwierdzić, że szkolne towarzystwo świetnie się bawiło, a szampańska atmosfera długo ich nie opuszczała.

Obejrzyjcie również, jak Eddie zaprezentował się wraz z aktorką Ariane Price na deskach szkolnej sceny:

Ciekawe, czy muzyk wybrał się na tę imprezę ze swoją córką, która przejawia talent muzyczny, bowiem Eddie Vedder nagrał razem z nią piosenkę „The Traveler”.

Duet z pociechą to jeszcze nic, bowiem artysta ma na swoim koncie wspólny występ z Beyonce podczas Global Citizen Festival, gdzie wykonali „Redemption Song”. Czas pokaże, czy wokalista zdecyduje się na równie nietuzinkową muzyczną niespodziankę podczas nadchodzącej trasy koncertowej Pearl Jam, która rozpocznie się już 8 kwietnia 2016 roku.

Na pewno podczas tych koncertów oprócz hitów kapeli nie zabraknie też coverów, które zespół chętnie wykonuje w czasie występów. Na swoim koncie grupa ma m.in. „Comfortably Numb” z repertuaru Pink Floyd czy „Love, Reign O’er Me” The Who.

Jak podoba się Wam występ Eddiego Veddera w jego szkole średniej?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Eddie Vedder