Eddie Vedder zaśpiewał utwór Chrisa Cornella [WIDEO]

02.07.2019 09:50
Eddie Vedder zaśpiewał utwór Chrisa Cornella [WIDEO] Fot. . kadr z wideo

Eddie Vedder gra solową trasę po Europie. Wokalista Pearl Jam prezentuje materiał, który stworzył razem z zespołem z Seattle, ale także swoje ulubione utwory...

Podczas ostatniego koncertu w Hali Mitsubishi w Niemczech wokalista zaskoczył publiczność. Eddie Vedder zaprezentował utwór z repertuaru Chrisa Cornella. Frontman Soundgarden popełnił samobójstwo 18 maja 2017 roku. Informacja o śmierci Cornella wywołała poruszenie na całym świecie, a wielu artystów upamiętniało go na swoich koncertach. 

Eddie Veder zaśpiewał piosenkę Chrisa Cornella "Seasons"

Wokalista tuż przed wykonaniem utworu oznajmił publiczności, że dokładnie 19 lat temu Pearl Jam występował w Danii. 30 czerwca 2000 roku przed wejściem na scenę grupa dowiedziała się o narodzinach córki Chrisa, Lily. Piosenkę, którą zaprezentował Vedder, artysta poświęcił właśnie córce Cornella. Jak muzyk poradził sobie z utworem "Seasons"? 

Przeczytaj także

Fan opatrzył post opisem: 

Eddie Vedder zakończył swój koncert w Düsseldorfie piosenką Chrisa Cornella "Seasons"

Koncert, który o którym wcześniej wspominał wokalista Pearl Jam, zakończył się tragicznie. Okazuje się, że w trakcie występu tłum mocno napierał na ludzi zgromadzonych pod barierkami. Ścisk był nie do zniesienia i zabił dziewięć osób, które stały pod sceną. Zdarzenie miało miejsce na festiwalu Roskilde. 

Zobacz także: Cover „Nothing Compares 2 U” w wykonaniu Chrisa Cornella i jego córki

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.