11.10.2019 12:33

Edyta Bartosiewicz powraca z utworem "Cyrk". W klipie wystąpił kabaret Hrabi

Czy nowy utwór oznacza, że już niebawem Edyta Bartosiewicz wyda również nowy album?

Nowy klip Edyty Bartosiewicz
foto: kadr z wideo

Długo musieliśmy czekać na nowe piosenki od Edyty Bartosiewcz. Jej ostatni, studyjny album "Renovatio" ukazał się w 2013 roku i stał się następcą płyty "Dziś są moje urodziny" z 1999. Czy wkrótce otrzymamy nowy album wokalistki? Do końca nie wiadomo, kiedy miałaby się odbyć premiera wydawnictwa, ale coś zaczęło się dziać w studiu nagraniowym.

Edyta Bartosiewicz z nowym utworem "Cyrk". Zobacz klip z kabaretem Hrabi [WIDEO]

Wokalistka opublikowała utwór "Cyrk", którego współproducentami są Sławek "Dżabi" Leniart oraz Bodek Pezda. W teledysku wystąpił kabaret Hrabi, za scenariusz odpowiadają Joanna Kołaczkowska, Tomasz Majer ,Dariusz Kamys, Jarosław Stypa oraz Łukasz Pietsch. W klipie zobaczymy mężczyznę z czerwonym balonikiem, który ogląda film z wygłupiającymi się członkami kabaretu.

W październiku 2018 Edyta Bartosiewicz opublikowała utwór "Lovesong":

Czy te piosenki trafią na nowy album wokalistki? Jeśli tak, to kiedy to się stanie? Na to pytanie nie znamy odpowiedzi, a sama artystka twierdzi, że płyta jest "niesfornym dzieckiem", zatem trochę jeszcze będziemy musieli poczekać na nowy materiał od Bartosiewicz. W czasie oczekiwania na album możemy sięgnąć po krążek "Love & More" z 2014 roku, który jest reedycją debiutanckiej płyty i został wzbogacony o wcześniej niepublikowane piosenki.

Zobacz także: Acid Drinkers wyda reedycję "Strip Tease" na winylu. Na albumie utwór z Edytą Bartosiewicz

Tagi: Rock News