Elegancki Jared Leto i kelnerka Courtney Love razem w reklamie perfum

Aleksandra Degórska
16.01.2019 17:28
Elegancki Jared Leto i kelnerka Courtney Love razem w reklamie perfum Fot. kadr z wideo

Zobaczcie krótki spot reklamowy, w którym obok Jareda Leto zagrały Courtney Love oraz Lana Del Rey.

Świat mody chętnie współpracuje z muzykami, którzy nierzadko okazują się być całkiem niezłymi modelami. Jared Leto oraz Courtney Love często współpracują z domami mody reklamując przeróżne linie ciuchów. Tym razem gwiazdy pojawiły się w reklamie perfum Gucci Guilty, w którym również widzimy wokalistkę Lanę Del Rey,

Jared Leto i Courtney Love wystąpili w reklamie perfum

Teledysk utrzymany jest w klimacie lat 50. Jared Leto i Lana Del Rey są parą, która spędza wspólnie czas na zakupach w supermarkecie czy w lokalnej knajpie, gdzie jako kelnerka pracuje Courtney Love. Za reżyserię spotu odpowiada Alessandro Michele, a za zdjęcia – Glen Luchford. W reklamie znajdziemy dużo odniesień do kultowych amerykańskich miejsc, w tym m.in. słynny Hollywood Forever Cemetery, co zainspirowało hasztag kampanii - #ForeverGuilty.

Obejrzyjcie również zdjęcia z kampanii Gucci Guilty:

Muzycy w reklamach słynnych marek

W kampanii Dior Homme na sezon zima 2017-2018 pojawił się wokalista Depeche Mode - Dave Gahan. Za kolekcję odpowiedzialny jest Kris Van Assche, który nie raz przyznawał się do tego, iż muzyka new wave jest dla niego inspiracją. Natomiast w letniej reklamie Saint Laurent z 2018 roku użyto piosenki New Order, do której tańczyła polska supermodelka - Anja Rubik.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.