06.02.2020 14:16

Elficki fan metalu w nowym filmie Pixara. Polubicie tego bohatera? [WIDEO]

Zobaczcie, jak prezentuje się młody elf z filmu "Naprzód", który cały czas paraduje w jeansowej kamizelce z naszywkami.

Naprzód, nowy film Pixar
foto: kadr z wideo

Metal w świecie Pixara? Rzadko zdarza się, by w animacjach dla dzieci występowali bohaterowie, którzy lubią muzykę metalową. Jednak w produkcji, która niedługo pojawi się w kinach, będziemy mogli oglądać losy nastolatka, który nie rozstaje się ze swoją kamizelką z naszywkami z logo metalowych kapel. Mowa o filmie "Onward" (pol. "Naprzód").

Elficki fan metalu w nowym filmie Pixara. Polubicie tego bohatera? [WIDEO]

Zapewne mogliście już widzieć zwiastun tej produkcji w internecie, czy w kinie. W "Naprzód" poznamy losy dwóch elfickich nastolatków, którzy wcale nie żyją w świecie fantasy, a na typowym amerykańskim przedmieściu. Głównym bohaterem jest niezdarny nastolatek Ian Lightfoot, który mieszka z matką i bratem Barneyem oraz smokiem w jednym z domków jednorodzinnych. Rodzeństwo spróbuje za pomocą czarów "wskrzesić" na jeden dzień swojego zmarłego ojca, ale niestety coś pójdzie nie tak i elfom uda się przywrócić jedynie pół postaci. Tak zaczynają się ich szalone przygody.

Onward
Onward
Przeczytaj także "Onward": pierwszy zwiastun nowego filmu studia Pixar z gwiazdami Marvela w obsadzie

Barney jest zbuntowanym elfem, który wszędzie paraduje w kamizelce z logo nieistniejących w realnym świecie kapel, takich jak Smote, Hydra, Skull i Quest Master - uroczo, prawda? Postać ma również biżuterię z ćwiekami. Jeśli jeszcze nie widzieliście zapowiedzi "Naprzód", to musicie to nadrobić - zapowiada się niezła bajka dla małych metalowców:

"Naprzód" - kiedy premiera filmu Pixara?

Jeżeli chcielibyście obejrzeć animację Pixara, to musicie jeszcze trochę zaczekać. "Naprzód" zadebiutuje w kinach 6 marca 2020.

Zobacz także: Disney zaprezentował ukryte powiązania pomiędzy filmami Pixara w jednym wideo. Czy wyłapaliście je wszystkie?

Tagi: Rock News