Elficki fan metalu w nowym filmie Pixara. Polubicie tego bohatera? [WIDEO]

06.02.2020 14:16
Elficki fan metalu w nowym filmie Pixara. Polubicie tego bohatera? [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Zobaczcie, jak prezentuje się młody elf z filmu "Naprzód", który cały czas paraduje w jeansowej kamizelce z naszywkami.

Metal w świecie Pixara? Rzadko zdarza się, by w animacjach dla dzieci występowali bohaterowie, którzy lubią muzykę metalową. Jednak w produkcji, która niedługo pojawi się w kinach, będziemy mogli oglądać losy nastolatka, który nie rozstaje się ze swoją kamizelką z naszywkami z logo metalowych kapel. Mowa o filmie "Onward" (pol. "Naprzód").

Elficki fan metalu w nowym filmie Pixara. Polubicie tego bohatera? [WIDEO]

Zapewne mogliście już widzieć zwiastun tej produkcji w internecie, czy w kinie. W "Naprzód" poznamy losy dwóch elfickich nastolatków, którzy wcale nie żyją w świecie fantasy, a na typowym amerykańskim przedmieściu. Głównym bohaterem jest niezdarny nastolatek Ian Lightfoot, który mieszka z matką i bratem Barneyem oraz smokiem w jednym z domków jednorodzinnych. Rodzeństwo spróbuje za pomocą czarów "wskrzesić" na jeden dzień swojego zmarłego ojca, ale niestety coś pójdzie nie tak i elfom uda się przywrócić jedynie pół postaci. Tak zaczynają się ich szalone przygody.

Przeczytaj także

Barney jest zbuntowanym elfem, który wszędzie paraduje w kamizelce z logo nieistniejących w realnym świecie kapel, takich jak Smote, Hydra, Skull i Quest Master - uroczo, prawda? Postać ma również biżuterię z ćwiekami. Jeśli jeszcze nie widzieliście zapowiedzi "Naprzód", to musicie to nadrobić - zapowiada się niezła bajka dla małych metalowców:

"Naprzód" - kiedy premiera filmu Pixara?

Jeżeli chcielibyście obejrzeć animację Pixara, to musicie jeszcze trochę zaczekać. "Naprzód" zadebiutuje w kinach 6 marca 2020.

Zobacz także: Disney zaprezentował ukryte powiązania pomiędzy filmami Pixara w jednym wideo. Czy wyłapaliście je wszystkie?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.