Elton John: "Właśnie zrobiłem coś z Metallicą". Szykuje się współpraca gigantów?

30.03.2021 13:06
Metallica Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Elton John w swoim autorskim podcaście uchylił rąbka tajemnicy w kwestii nowego projektu. Przyznał, że "zrobił coś z Metallicą".

W ostatnich latach znacznie wzrosła popularność podcastów. Wielu znanych artystów próbuje swoich sił w tym formacie, a wśród nich znalazł się np. Elton John. W jednym z ostatnich odcinków "Rocket Hour" kolorowy ptak rocka ujawnił, że podczas pandemii zrealizował tajny projekt.

Elton John "zrobił coś z Metallicą". O co chodzi?

Portal fanów Metalliki, Overkill.pl opublikował doniesienia brytyjskiego Metal Hammera. W magazynie czytamy, że w jednym z podcastów dostępnych na Apple Music Elton John zdradził, że "zrobił coś z Metallicą".

Polecamy

Muzyk powiedział:

Właśnie zrobiłem coś z Metallicą w tym czasie zawieszenia. Nie robiłem nic z myślą o swojej solowej karierze, ale za to zrobiłem świetne rzeczy z innymi.

Niestety sir Elton nie rozwinął myśli. Oczywiście współpraca Metalliki i Johna nie jest wykluczona, jednak bardziej prawdopodobny jest inny scenariusz.

Miley Cyrus ogłosiła niedawno, że ma w planach nagranie coverów Metalliki. Piosenkarka zaprosiła do współpracy prawdziwe gwiazdy rocka. Wokalistka zdradziła, że na płycie pojawi się perkusista Red Hot Chili Peppers - Chad Smith oraz Elton John.

To właśnie z tym ostatnim Cyrus zapowiedziała współpracę przy kawałku "Nothing Else Matters". Wypowiedź Eltona Johna -  "zrobiłem coś z Metallicą" może zatem odnosić się do wydawnictwa Miley.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.