Elton John przerwał koncert i zwyzywał ochroniarzy. Stanął w obronie swojej fanki [WIDEO]

03.12.2019 16:17
Elton John przerwał koncert i zwyzywał ochroniarzy. Stanął w obronie swojej fanki [WIDEO] Fot. PPE/face to face/FaceToFace/REPORTER

Eltonowi Johnnowi nie spodobało się zachowanie ochrony podczas jednego z ostatnich koncertów. Muzyk przerwał występ i zwyzywał pracowników.

Ochrona na koncertach, szczególnie tych rockowych i metalowych, jest niezbędna, aby wydarzenia przebiegały bez nieszczęśliwych wypadków. Panowie łapią pod sceną metalowców płynących na fali czy też rozstrzygają konflikty podchmielonych słuchaczy wsytępujących kapel. Jednak zdarza się też tak, że pracownicy firm ochroniarskich nadużywają swojej władzy i niesłusznie reagują na zachowania fanów pod sceną. Ocena ich racji często pozostaje bardzo subiektywna i trudna do zweryfikowania.

Elton John przerwał koncert i zwyzywał ochroniarzy [WIDEO]

Z zachowaniem ochrony nie zgodził się ostatnio rockowy kolorowy ptak - Elton John. Muzyk zagrał jeden z koncertów w Perth w Australii. Artysta przerwał granie i nie przebierając w słowach zwrócił uwagę ochronie, która próbowała wyprowadzić z występu jedną z jego fanek. 

Ej, wy dwaj z ochrony. Odpier*olcie się od tej dziewczyny. Macie natychmiast pozwolić jej wrócić. Idioci, obaj jesteście idiotami. Nie traktuje się dziewczyn w ten sposób. Jesteście oboje kupami gówna. Zostawcie ją w spokoju kretyni. 

Przeczytaj także

Nagranie z koncertu, na którym słyszymy z ust Johna wiązankę wyzwisk w kierunku ochrony, trafiło na Twittera. Komentujący w większości przyznali rację artyście, jednak również pod jego adresem skierowano słowa krytyki. Fani Eltona zauważyli, że można było zwrócić uwagę ochronie o wiele delikatniej i że od człowieka, który posługuje się tytułem "sir" spodziewali się więcej klasy.

Zobacz też: Elton John bał się, że nie będzie potrafił występować na trzeźwo 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.