16.01.2018 16:20

„Enter Sandman” Metalliki zagrany na perkusji sztucznymi penisami

Samusa Paulicelliego najwyraźniej nudzi zwyczajne granie na perkusji. Ale dzięki takim pałeczkom silniejsze muzyczne doznania ma zapewnione.

„Enter Sandman” Metalliki zagrany na perkusji sztucznymi penisami
foto: kadr z wideo

Dawno temu, zanim świat opanowała rewolucja seksualna, tego typu przedmioty eufemistycznie nazywano „przyrządami do masażu”. Producenci musieli się nieźle nagimnastykować, by móc swój towar sprzedawać w sklepach, jednocześnie nie zdradzając prawdziwego jego zastosowania. Klienci – głównie klientki – wiedzieli jednak swoje.

Internet podpowiada nam wiele różnych sposobów alternatywnego wykorzystania wibratora lub dildo – można ich użyć choćby w roli podpórki do książek albo nowocześnie wyglądającego bibelotu na meblościankę.

penis batman
paris dildo

Można też wykorzystać silikonowy zamiennik mężczyzny w charakterze… pałeczki perkusyjnej.

Nie wierzycie? To zobaczcie najnowsze wideo Samusa Paulicelliego! Perkusista zespołu Decrepit Birth prowadzi na YouTube własny kanał 66Samus, na którym prezentuje interesujące metalowe covery na perkusję.

Samus grał już między innymi „Smoke On The Water” Deep Purple i „Smells Like Teen Spirit” Nirvany z blastami, ale ma na koncie jeszcze dziwniejsze wykonania – jest między innymi internetowym propagatorem… pierd metalu. Teraz postanowił wziąć się za, hmmm, penis metal?

Na szczęście na razie nie odważył się okładać werbli własnym „instrumentem”, ale zamiast pałeczkami zagrał dwoma dildo. Samus nie zna świętości, więc zagrał sztucznymi fallusami sztandarowy utwór samej Metalliki - „Enter Sandman”. Jak to brzmi? Przekonajcie się sami!

Zastanawiamy się, czy rozmiar i grubość tego typu „pałeczki perkusyjnej” wpływa na brzmienie. Jeśli macie pod ręką perkusję i odpowiedni zestaw instrumentów, możecie sami sprawdzić – chętnie posłuchamy!

Metallica w Polsce 2018

Z pewnością jednym z koncertowych wydarzeń roku będzie koncert Metalliki w Krakowie, w TAURON Arenie Kraków. Odbędzie się 28 kwietnia 2018. Informację o koncercie podano w marcu 2017, a wejściówki rozeszły się w tempie wprost błyskawicznym – jeszcze w dniu rozpoczęcia ich sprzedaży!

Maciej Koprowicz
Tagi: Metallica Duperele