10.04.2015 12:27

„Enter Sandman” w wykonaniu nastolatek

Metallica w niebezpieczeństwie? Młode artystki z zespołu The Warning zagrały cover „Enter Sandman” i zdobyły serca internautów. Czy skradną i Wasze?

„Enter Sandman” w wykonaniu nastolatek
foto: kadr z wideo

Wszystko już było, tak stwierdzą malkontenci. Girlsbandy, dziewczyny grające punka, metal w damskim wydaniu... Co jednak powiecie na dziewczyński zespół, którego członkinie są siostrami i łącznie mają około 35 lat?

Nie macie nawet pojęcia, co stanie się po włączeniu przez Was przycisku „play”... Te młode artystki może i wyglądają niewinnie, jednak talent + młodość + dostęp do ciężkiej muzyki i instrumentów musiał równać się z odwagą do zmierzenia się z tym utworem. Posłuchajcie „Enter Sandman” Metalliki w nastoletnim wykonaniu!

I co, ostre kawałki naprawdę powinni wykonywać tylko spoceni długowłosi metalowcy? :)

The Warning to kapela z Meksyku, w której skład wchodzą: 14-letnia Daniela (gitara), 12-letnia Paulina (perkusja) i 9-letnia Alejandra (bas). Sądząc po słowach dziewczynki grającej na bębnach, siostry zaczęły swoją przygodę z muzyką chyba najwcześniej, jak się dało...

"

Kiedy zaczęłyśmy grać byłyśmy naprawdę młode. Daniela miała pięć lat, ja trzy, a Ale nie było jeszcze nawet na świecie. "

Dziewczyny starają się zebrać pieniądze na letni kurs w Berklee College of Music, czyli amerykańskiej wyższej uczelni muzycznej. Jeżeli podobał Wam się ich występ, możecie wspomóc młode artystki na ich oficjalnej stronie internetowej thewarningband.com.

Widzicie w nich potencjał?

„Enter Sandman” cieszy się niezwykłą popularnością wśród muzyków tworzących covery. Jeśli jeszcze Wam mało, sprawdźcie, jak brzmi kawałek Metalliki grany na banjo!

Magda Słomka
Tagi: Metallica Duperele