Epica poszła w las

Magda Słomka
31.10.2014 15:10
Epica poszła w las Fot. kadr z wideo

Półmrok, ucieczka przez gąszcz gałęzi i nagle znajdujemy się w środku lasu... Jakie tajemnice kryje za sobą to miejsce według holenderskiego zespołu? Dowiecie się w ich najnowszym teledysku!

„Victims Of Contingency” to nowe wideo grupy Epica. Klip został wyreżyserowany przez Remko Tielemansa, a za produkcję odpowiadał Kunstoff Kollectiv, który współpracował już z artystami przy okazji teledysku do „Storm The Sorrow”.

Mark Jansen, gitarzysta grupy Epica, opowiedział dlaczego zespół wybrał właśnie „Victims Of Contingency” jako singiel.

Tym razem postawiliśmy na ciężki i brutalny kawałek, ponieważ chcieliśmy wszystkich zaskoczyć. „Victims Of Contingency” to także faworyt naszych fanów, więc to utwierdziło nas w przekonaniu, że był to dobry wybór. Teledysk do „Storm The Sorrow” został bardzo dobrze przyjęty przez wielbicieli naszego zespołu, więc byliśmy bardzo szczęśliwi z powodu ponownej współpracy z Remko. Według nas efekt końcowy jest zadziwiający i jestem bardzo podekscytowany, że w końcu możemy się z wami podzielić tym obrazem!

„Victims Of Contingency” to utwór, który promuje szóstą studyjną płytę zespołu, The Quantum Enigma".

Już niedługo będziecie mieli okazję obejrzeć występ zespołu Epica na żywo. Grupa przyjedzie do Polski żeby zagrać dwa koncerty:

22 stycznia 2015 – Eter – Wrocław

23 stycznia 2015 – Progresja Music Zone - Warszawa

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.